Menu
Úvod  › 

Co o vás vypovídá barva vašeho spodního prádla

Máte ráda raději bílé bavlněné prádlo, černou krajku, nebo sladce růžové kalhotky? A co o vás nejoblíbenější spodní prádlo prozrazuje?!

Psychologové už skutečně neví, co by měli ještě zkoumat. Teď se zaměřili na to, co o vás vypovídá barva vašeho oblíbeného spodního prádla. Psycholožka Donna Dawson zkoumala patnáct set žen, respektive jejich osobnost v souvislosti se spodním prádlem, které nejraději nosí, a dospěla k následujícím závěrům:

Červená

Červená je podle psycholožky především barvou vášně a nespoutaného temperamentu. V červeném prádle proto vyráží téměř výhradně ženy, které na sebe chtějí upozornit (nebo předpokládají, že noc skončí vášnivým sexem). K jeho pořízení a nošení je potřeba sebevědomí a spokojenost s vlastním tělem, která je údajně jeho majitelkám vlastní. Kromě toho jej prý nosí ženy, které mají velmi rády sex a dokáží si ho užít se vším všudy.

Bílá

Bílá je celkem nepřekvapivě barvou nevinnosti. Bílé spodní prádlo mají prý nejraději buď velmi mladé ženy, nebo alespoň ty, které si na velmi mladé hrají. Rády vzbuzují v mužích ochranitelské pudy a nechávají se rády rozmazlovat. Na druhou stranu nejsou rády středem pozornosti a jsou spíše introvertního založení. Hledají vytrvale svou velkou lásku a pokud je chce muž upoutat a dostat, musí vsadit na romantickou strunu.

Oranžová

Oranžová značí podle psychologů vitalitu, chuť do života a zároveň originalitu. Oranžové spodní prádlo rozhodně není tuctové a pokud si ho pořídíte, musíte počítat s tím, že na sebe budete upoutávat pozornost. Jeho majitelky jsou prý sebevědomé, odvážné a zároveň nezávislé osobnosti.

Fialová

Koupila jste si fialové spodní prádlo? To jste podle výzkumu udělala pro svou sexualitu tu nejhorší věc pod sluncem. Fialová barva je spojována s hysterií a sexuální frustrací. Bohužel jí tak údajně vnímají i muži a podle výzkumů je jejich nejméně oblíbenou barvou.

Černá

Černá barva spodního prádla představuje svobodomyslnost, nezávislost a neochotu podřizovat se pravidlům. Ženy, které nosí téměř výhradně černé spodní prádlo, jsou zaměřené na výkon, znají dobře svou cenu a nerady se vzdávají. Kromě toho jsou cílevědomé a dokáží dotáhnout věci až do konce.

Modrá

Jestliže je vaším nejoblíbenějším modelem modrá podprsenka a kalhotky, jste údajně konformní a konzervativní. Jen nerada se přizpůsobujete novým podmínkám a jakýmkoli změnám. Nerada na sebe upoutáváte pozornost a nejraději jste, pokud věci probíhají bez problémů, hladce a hlavně nenápadně. Podobný je i váš přístup k sexu, který je sice ve vašem podání poctivý, důkladný, ale také trochu nudný.

Růžová

Růžová podle psychologů reprezentuje ženskost, romantičnost, odtržení od reality, naivitu a neschopnost dospět. Majitelky růžových soupraviček by se chtěly líbit a přilákat k sobě svého vysněného prince, ale stále se jim to nedaří. Mají hrůzu ze stárnutí a velmi si zakládají na svém vzhledu.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Jaká barva spodního prádla vám bude slušet?
Naučte se dělat striptýz
Jak vybrat podprsenku: Krok za krokem