Menu
Úvod  › 

Jak se s ní rozejít jako chlap

Dala vám kopačky, sebrala si svoje věci a odstěhovala se. Místo toho, abyste se utápěli v depresích a alkoholu, zahajte akční detoxikační plán a poperte se s rozchodem jako chlap. Ukážeme vám, jak na to!

1. Detoxikace

S detoxikací a jejím vyčleněním ze svého života začněte okamžitě a nehledejte výmluvy, proč to odložit až na zítřek. V první řadě zlikvidujte její číslo. Vymažte si jej z telefonu, vyškrtněte z diáře, smažte z mailu. Na její mailovou adresu si nastavte spamový filtr. Tak se zbavíte pokušení kontaktovat ji. Zakažte si pozitivní myšlenky a vzpomínky na ni. Kdykoli si vzpomenete na něco hezkého, co jste spolu prožili, rychle vydolujte ze svého mozku nějakou negativní vzpomínku na něco, co vás na ní štvalo, hádku, výčitky a tak podobně. Je důležité, aby vaše poslední myšlenka byla negativní. Důsledně se vyhýbejte místům, kam jste chodili společně. Najděte si nové restaurace, bary, kluby nebo posilovnu. Nestojíte přece o to přehrabovat se donekonečna ve vzpomínkách.

2. Odstraňte vzpomínky

Odstraňte všechny její fotky, pokud máte na počítači tapetu vás dvou na společné dovolené, okamžitě ji změňte. Pokud se nechcete společných fotek úplně zříct, protože máte například nafocená hezká místa, převezte je ke kamarádovi a zakažte mu, aby vám je následujících několik let vydal. Zničte veškeré připomínky její existence, zbavte se jejích romantických dárků i věcí, které u vás po stěhování zapomněla. Vyhoďte cédéčka, které jste poslouchali společně za dlouhých zimních večerů.

3. Nebuďte přátelé

Pokud se s vámi rozloučila nechutnou větou, že zůstáváte přáteli, s gustem jí sdělte, že její kamarád rozhodně nejste. Nenechte se vmanipulovat do role toho, kdo bude pokorně čekat, jestli se jí podaří potkat někoho lepšího, nebo se rozhodne vzít zavděk s vámi. Setřeste ze sebe břemeno nepodařeného vztahu a otevřete dveře slunné budoucnosti.

4. Nepijte na žal

I když si možná myslíte opak, nic vás nerozlítostní tak jako chlast. Až se vzbudíte ráno s pulsujícími spánky, vyschlým krkem a rozbolavělým žaludkem, padne na vás ještě větší deprese. Nemá cenu se kvůli ní ničit tímto způsobem. Navíc vám pití pomůže maximálně na pár hodin a pak se s tím stejně budete muset poprat sami.

5. Obklopte se ženami

Možná se vám image osamělého vlka zalíbila a klidně se jí držte, ale ve společnosti žen se vám bude splín překonávat mnohem snadněji. Projeďte si svůj telefonní seznam a zkontaktujte se se všemi ženami, v jejichž společnosti vám kdy bylo dobře. Pokud k tomu navíc budou pohledné a povolné, tím lépe.

6. Pohybujte se

Zůstaňte pořád v pohybu. Jakmile začnete vysedávat doma a přemýšlet nad špatností světa, jste na nejlepší cestě do pekla. Jděte si zacvičit, zaběhat, nebo se alespoň projít (pojídání pizzy a brekot se za pohyb skutečně nepočítají). Začněte s nějakým novým sportem, který vás vždy zajímal. Teď na něj budete mít čas a zabavíte se tak.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
10 důvodů, proč se muži rozcházejí se ženami
7 věcí, které vám zničí vztah
10 největších chyb, které dělají muži při rozvodu
10 důvodů, proč je rozvod super
Test: Máte se rozejít?