Menu
Úvod  › 

Jak poznáte, že vás podvádí

Máte podezření, že něco neklape a možná je v tom jiná žena. Jak zjistíte, jestli vás skutečně podvádí, nebo jste pouze paranoidní? Následujících sedm příznaků nevěry by vám mělo otevřít oči.

1. Začíná pracovat na svém vzhledu.

Začíná si hlídat váhu, hubnout, cvičit, kupovat si nové oblečení. Jakmile muž začne náhle věnovat pozornost svému vzhledu, měla byste vždy zbystřit. Snaží se tak zvýšit svou přitažlivost a přitáhnout pozornost jiné ženy.

2. Méně sexu.

Jakmile se přestane zajímat o sex s vámi a přestane jej vyžadovat, něco je špatně. Stejně tak byste ale měla zpozornět také v případě, že najednou začne v ložnici zkoušet nové věci, které ho do té doby ani nenapadly. Buď se je naučil v jiné posteli, nebo si je naopak na vás zkouší, aby jimi později oslnil svůj nový objev.

3. Mění své zvyky.

Najednou změní své zajeté zvyky. Odchází ráno dřív do práce, zůstává v ní déle, chodí pracovat o víkendech, nebo si našel koníčka, kterého se vy nemůžete účastnit, ale bere mu spoustu času. Pokud začal najednou trávit větší množství času mimo domov, zkuste ho víc pozorovat. Poměrně spolehlivým signálem je ignorování vašich telefonátů a sms v době, kdy je mimo domov.

4. Nevysvětlitelné utrácení.

I v případě, že nebude váš partner své milence kupovat drahé šperky a platit za hotelové pokoje, náhlých výkyvů v utrácení si nejspíš všimnete. Placení útraty za dvě osoby se téměř vždy v rodinném rozpočtu projeví.

5. Chrání si počítač a mobil.

I když jste před sebou nikdy neměli tajnosti, najednou si změnil heslo do počítače, vymazal si historii a mobilní telefon nedá z ruky. Proč asi? V současné době stojí za obrovským množstvím odhalených nevěr sms zprávy, facebook a další moderní komunikační technologie. Váš partner si je toho samozřejmě velmi dobře vědomý a snaží se zabránit tomu, abyste měla přístup k lechtivé konverzaci, kterou vede se svou milenkou.

6. Změnil chování k vám.

Váš milující a tolerantní partner s vámi najednou začíná bojovat a kritizuje na vás první poslední. Nelíbí se mu váš vzhled, nechutná mu to, co uvaříte, nemožně se oblékáte a vlastně se i příliš nahlas smějete. Druhým extrémem je, když je k vám najednou mimořádně pozorný a zahrnuje vás komplimenty i dárky. Nejspíš si tím kompenzuje pocit viny a chlácholí výčitky svědomí.

7. Váš ženský instinkt

Nepodceňujte ani svou ženskou intuici. Možná ještě nedokážete konkrétně pojmenovat to, co vám přijde podezřelé, ale svým šestým smyslem dokážete vycítit, že něco není v pořádku. Možná jde jen o nějakou drobnou změnu chování, nebo jiný detail, který zaznamenalo jen vaše podvědomí. Jeho varovné pípání však rozhodně nepodceňujte, obvykle se neobjevuje bez důvodu.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Proč jsou muži nevěrní
Nejčastější nevěra: Románek s kolegyní
Sex, nebo city: Jaký je nejhorší druh nevěry?
Facebook může za dvacet procent rozvodů