Menu
Úvod  › 

Injekční plnění prázdných náplní do tiskáren se může prodražit, šetřete na tisku chytře

Ano, injekční plnění prázdné cartridge na první pohled představuje nejnižší náklady na pořízení nového inkoustu pro Vaši tiskárnu. Ovšem, vezmeme-li v potaz rizika, které Vaší tiskárně hrozí, pokud ji budete krmit právě injekční stříkačkou plněnou cartridge, záře úspory výrazně ztrácí na svém lesku.

U injekčního plnění cartridge riskujete to, že Vám inkoust v tiskárně vyteče a tím ji vážně poškodí. Zároveň, pokud inkoust do cartridge vstřikujete na stejném místě, ovlivňujete nepříznivě průchodnost inkoustu napříč houbičkou v cartridge, což výrazně snižuje počet možných "znovupoužití", tj. stejně budete muset do obchodu či e-shopu a koupit si cartridge novou.

Navíc, pokročilé technologie tisku pracují se speciálními inkousty (rychleschnoucí inkousty, inkousty s minimálními požadavky na spotřebu) a ty rozhodně nenajdete v láhvi za pár desítek korun (tj. tento inkoust nebude kompatibilní s technologií tisku Vašeho zařízení, což sníží kvalitu tisku, případně způsobí únik inkoustu do zařízení).

Šetřete chytře!

O něco "dražší" alternativou k obyčejnému inkoustu jsou "značkové" alternativní náplně. Za o něco málo vyšší cenu získáváte výhody v podobě:

 

  • vysoké kvalitě tisku (srovnatelná s originálními náplněmi)

 

 

  • vysoké výtěžnosti náplně (srovnatelná s originálními náplněmi)

 

 

  • spolehlivosti náplně (srovnatelná s originálními náplněmi)

Web Tisknulevne.cz u alternativních náplní nabízí také:

 

  • pojištění proti poškození tiskárny (to zpravidla není nabízeno ani u originálních náplní)

 

 

  • rychlé vyřízení případné reklamace

 

 

  • technickou podporu zdarma  (ta zpravidla není nabízeno ani u originálních náplní)

Pokud tedy nemáte doma tiskárnu v hodnotě do 1 000 Kč, u které Vám nezáleží na její životnosti (tj. jde Vám o krátkodobou úsporu) a příliš nehledíte na kvalitu tisku, měli byste místo injekčního plnění cartridge zvolit značkové alternativní náplně.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články