Menu
Úvod  › 

Vydejte na Premier League přímo do Anglie

Patříte mezi fotbalové fanoušky? Pokud ano, určitě jste už zatoužili vidět naživo zápas anglické fotbalové ligy, Premier League. Sice se můžete dívat na televizi, ovšem živému zážitku se žádný televizní přenos nevyrovná.

Patříte mezi fotbalové fanoušky? Pokud ano, určitě jste už zatoužili vidět naživo zápas anglické fotbalové ligy, Premier League. Sice se můžete dívat na televizi, protože i některé naše stanice mají na vysílání těchto zápasů koupena práva, ovšem živému zážitku se žádný televizní přenos nevyrovná.

Uvidíte Petra Čecha naživo

Na obrazovce sice vidíte, co se na hřišti děje, ale nikdy nemůžete nasát tu správnou atmosféru, jako když se ocitnete v hledišti stadionu a můžete povzbuzovat hráče, k nimž vzhlížíte. Nemusíte se ale o tento zážitek nechat ochudit. Klidně můžete za fotbalem do Velké Británie vyrazit. Dopřejte si třeba zájezd na zápas Arsenal, který je pro vás v současnosti atraktivní především účastí Petra Čecha v brance. Pokud si prostudujete termíny zápasů tohoto londýnského klubu v budoucích týdnech a měsících, zjistíte, že je zde řada soupeřů, kteří při utkání s Arsenalem slibují opravdu kvalitní fotbalovou podívanou.

Skvělá nabídka zájezdů

Pozoruhodná je ale i nabídka zájezdů na Liverpool. I ta nabízí utkání, na která se můžete těšit. Fotbalové příznivce nadchne i skutečnost, že zájezdy mohou pořídit za velmi rozumné ceny. Co nabídka zahrnuje?

- Obousměrnou letenku do Velké Británie včetně všech letištních poplatků.

- Ubytování ve tříhvězdičkovém hotelu, v případě vyžádání i vyšší kvality.

- Vstupenku v rámci základní kategorie, za příplatek lze získat i vyšší kategorii.

- Servis od česky mluvícího delegáta.

Poznáte i centrum města, kde se hraje, zajistit se dá i další program jako například prohlídka stadionu, večeře v typické britské restauraci.

Nechte si vyrobit zástavy na míru

A co byste to byli za fanoušky, kdyby vás nechávaly chladnými klubové zástavy? Možná netušíte, že si můžete zástavy, ale třeba i šály nebo mini dresy nechat vyrobit podle svých požadavků přímo na míru.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Test: Kolik toho víte o MS v hokeji?
Nejhorší zranění, která si můžete způsobit při sportu
Cvičení, při kterých spálíte víc kalorií než při běhu
Důvody, proč dneska opravdu necvičit
Opatřete si správnou sportovní výživu