Menu
Úvod  › 

Uspořádejte kongres a vytvořte si ve firmě neformální posezení

Potřebujete uspořádat nějakou větší firemní akci nebo dokonce odborný kongres na určité téma? V tom případě určitě hledáte hotel, kde by bylo možné něco podobného zorganizovat.

Potřebujete uspořádat nějakou větší firemní akci nebo dokonce odborný kongres na určité téma? V tom případě určitě hledáte hotel, kde by bylo možné něco podobného zorganizovat. Podstatné je, aby disponoval vhodnými místnostmi s dostatečnou kapacitou a možností využít audiovizuální techniku. Ne všude najdete podobné možnosti.

Zázemí až pro 80 lidí

Výborné zázemí v tomto směru ovšem nabízí kongresový hotel Žilina. Najdete zde ideální zázemí pro vaši firemní akci jako například školení nebo setkání odborníků na určité téma, semináře, kurzy nebo pracovní porady. Nachází se zde dvě klimatizované místnosti pro účely kongresu a ještě konferenční sál určený až pro 50 osob. Současně zde mohou běžet tři různé akce pro celkem 80 lidí, kteří se rozdělí do tří místností. Nechybí ani gastronomické zázemí pro tak velký počet lidí v hotelové restauraci.

Kožené sedačky jako stvořené k odpočinku

Chcete si pořídit ve firmě nebo doma malé zázemí k odpočinku? Ideální koutek pro neformální relaxaci ve firmě nebo domácí pohodu vytvoří kožené sedací soupravy. Kvalitní a pohodlné sedačky dotvářejí obývací prostor v místnosti. Nejpříjemnější posezení ovšem nabízejí sedací soupravy z pravé kůže, většinou hověziny. Získáte sedačku, která bude maximálně vyhovovat vašim požadavkům, protože bude vyrobená právě pro vás. Je dobré mít ve firmě koutek, které bude pracovníky lákat k příjemnému posezení a tmelit tak kolektiv.

Zaměřte pomocí laseru

Potřebujete se bránit a vybavit vaše zbraně zaměřovačem? Jsou tu pro vás špičkové lasery od armory.sk. Laserové zaměřovače jsou povoleným doplňkem zbraně, takže se rozhodně nemusíte při jejich koupi a používání ničeho obávat. Laserové zaměřovače a jejich použití u zbraní se u nás rozšiřuje už od 90. let minulého století.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
5 tipů, díky kterým najdete práci
6 vět, které v práci nikdy neříkejte
Jak dokonale zkazit pracovní pohovor
8 věcí, které noví zaměstnanci nikdy nesmí udělat
Naučte se napsat dokonalý životopis