Menu
Úvod  › 

Největší lži, které říkají ženy mužům

Jsi skvělý řidič. To tričko bylo ve slevě. Někdo do mě musel na parkovišti nacouvat. Zkoušela jsem to, ale nezvládnu to. Přečtěte si seznam největších lží, které ženy říkají mužům.

Jsi skvělý řidič

Co na tom, že i jízdu do supermarketu s ním absolvujete s koleny zapřenými o palubní desku a s rozkousanými rty? Co na tom, že už několikrát boural a stále se mu plete pravidlo pravé ruky. Řidičské umění je něco, na co si žádný muž dobrovolně nenechá sáhnout. Každá žena s minimem zkušeností ví, že pokud chce mít doma klid, musí se tvářit, že považuje svého partnera za nejlepšího řidiče pod sluncem. I v případě, že jí u toho lehce cukají koutky.

Ano, byla jsem

Předstírání orgasmu je nekonečné téma. Muži by se cítili velmi uraženi a potupeni, kdyby věděli, že své vyvrcholení jen předstíráte, ale na druhou stranu vám neodpustí, pokud s nimi nedosáhnete bouřlivého orgasmu. Pokud vás zrovna bolí hlava, máte PMS, nebo nemáte na sex zkrátka chuť, nezbývá vám nic jiného, než předstírat. Tvrzení o dosaženém orgasmu je v podstatě lží z nouze a pro klid vašeho partnera.

Někdo do mě musel nacouvat na parkovišti

Už podruhé během tří měsíců se vám podařilo odřít při parkování auto a je úplně jasné, že nepadá v úvahu, abyste se svému partnerovi popravdě přiznala, pokud nechcete, aby se s vámi rozvedl, nebo odmítáte poslouchat nejapné poznámky dalšího půl roku. Neexistuje pravděpodobně příliš žen, které by v takové situaci nesvedly vinu na nezodpovědného řidiče, který do nich na parkovišti v jejich nepřítomnosti nacouval a ujel.

To tričko bylo ve slevě

Je jedno, kolik vyděláváte a jaký podíl odvádíte do rodinného rozpočtu, pokud jste na tom jako většina žen, nejspíš pociťujete výčitky svědomí, kdykoli si koupíte něco nového na sebe. A stejně jako většina žen si nejspíš vymýšlíte, o jak výhodnou koupi se jednalo a kolikaprocentní sleva se na oblečení vztahovala. Případně ještě můžete tvrdit, že se rozhodně nejedná o nový kousek garderóby, ale máte jej v šatníku schovaný už několik let.

Zkoušela jsem to, ale nejde mi to

Samozřejmě, že jste tu poličku nezkoušela pověsit sama, ani změřit tlak v pneumatikách, ačkoli víte, jak se to dělá a velmi pravděpodobně byste to sama zvládla. Nevidíte ale jediný důvod, proč byste to měla dělat, protože jste přesvědčená o tom, že tyto práce by zkrátka měli dělat muži. Tvrzení, že jste to zkusila, ale zkrátka na to nemáte ty správné buňky je v podstatě jen variantou této skutečnosti.

Samozřejmě, že ti neroste břicho

Už si zase musí kupovat džíny o číslo větší a povolovat si pásek. Jeho břicho začíná povážlivě připomínat pivní pupek a prospělo by mu, kdyby začal trochu běhat. Ale je vám jasné, že to mu nikdy nemůžete říct, protože byste tím ranila jeho mužné sebevědomí, proto mu radši dál tvrdíte, že vypadá jako proutek a pouze se mu místo knedlíků snažíte nenápadně k večeři podsunout salát.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
4 věci, které vám u muže nikdy neprojdou
Po sexu si muži připadají hezčí, ženy ošklivější
5 největších chyb, které zabijí váš nový vztah
Test pro ženy: Jaké zvíře připomínáte při sexu?