Menu
Úvod  › 

Horoskop na týden od 12. března (1. díl)

Kdy budete mít šťastné dny a kdy byste se raději neměli do ničeho pouštět, Zjistěte, co tento týden čeká znamení ryb, berana, býka, blíženců, raka a lva.

Ryby

Na počátku týdne byste si měli uvědomit svou vlastní cenu. Měli byste posílit důvěru v sebe sama a své sebevědomí. Čím víc totiž budete požadovat, tím víc dostanete. Buďte otevření novým podnětům a reagujte na všechny výzvy, které vám tento týden přinese. V pátek a v sobotu byste si měli dávat pozor na mimořádné výdaje a myslet na finanční rezervy. V neděli očekávejte příliv nové energie.

Skopec

Zejména tento týden byste si měli uvědomovat, že stejně, jako budete reagovat vy na lidi kolem sebe, bude vaše okolí reagovat na vás. Vyzbrojte se proto dobrou náladou a užijete si příjemný týden. Pokud před sebou máte důležitou žádost nebo prosbu, odložte ji na středu nebo čtvrtek, protože právě v tyto dny budete mít všechny dveře otevřené dokořán. V neděli máte velmi dobrou vyhlídku na to, abyste potkali mimořádně sympatického člověka, který se zapíše do vašeho života.

Býk

City a vztahy - právě v jejich znamení se tento týden ponese, protože nad nimi přebírají moc hvězdy a budou tak mnohem intenzivnější. Ve středu a ve čtvrtek byste si měli uvědomit, že není všechno zlato, co se třpytí a mnoho věcí může být ukryto pod povrchem. Nechte promluvit své podvědomí a při rozhodování zkuste vzít do úvahy i obsah svých snů, brainstorming, nebo jen myšlenkové záblesky, které proniknou do vašeho vědomí. Pátek a sobota přejí tělesné aktivitě, proto se pusťte do sportování.

Blíženci

Tento týden můžete nechat odpočívat své zbraně, protože budete mít k dispozici dostatečně silné argumenty k tomu, abyste protivníky přesvědčili o svém úhlu pohledu. Vaše verbální schopnosti budou ve vynikající kondici. Ve středu a ve čtvrtek budete tak zavaleni prací, že by se vám hodil čtyřicetihodinový den a ještě jedny ruce navíc. Nebojte se rozdělení pracovních povinností i mezi své kolegy a blízké. V pátek se před vámi naskytne nečekaná příležitost, jak strávit víkend. Využijte ji a nebudete litovat.

Rak

Na začátku týdne se několikrát zhluboka nadechněte a zase vydechněte. Budete to potřebovat, protože budete mít tendenci brát si osobně i věci, které se vás netýkají. Budete proto v přímém ohrožení hádek a konfliktů. Uprostřed týdne se na vás obrátí někdo s prosbou o pomoc, neodmítejte ho, protože v dohledné době se naskytne příležitost, aby vám vaší pozornost oplatil. V pátek nastane výrazný obrat k lepšímu ve vašem osobním životě a nevyřešených záležitostech.

Lev

Po víkendu se budete cítit pravděpodobně poněkud unaveni, proto se na začátku týdne šetřete a nevrhejte se do všeho hned po hlavě. Naslouchejte svým instinktům, ale neopovrhujte ani zpětnou vazbou od svého okolí. Ve středu a ve čtvrtek nastane obtížnější období pro vztahové záležitosti a nevyřešené problémy v osobním životě. Víkend už se ale ponese v pohodovějším tónu a poklidu.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
5 důvodů, proč se vám vyplatí jít na masáž
Kouření marihuany: Pro a proti vašemu zdraví
7 jídel, která způsobují nadýmání
Máte rádi orální sex? Riskujete rakovinu krku
Kašel není vždy příznakem nemoci