Menu
Úvod  › 

V létě si sex užijete nejvíc

Léto není jen koupání a opalování, ale především období nejžhavějšího sexu. Vědci přišli na to, že v letních měsících rapidně vzrůstá chuť na sex a erotika nám také nejvíc chutná. Využijte toho.

Podle studie firmy Durex, která proběhla v roce 2008, a zúčastnilo se jí šestadvacet tisíc lidí z šestadvaceti různých zemí, souloží obyvatelé zemí s teplým klimatem (jako je například Řecko, nebo Brazílie) mnohem častěji než obyvatelé studenějších zemí.

Odborníci tvrdí, že je to způsobeno tím, že léto, zamilovanost a sex jsou v našich myslích spojeny v jeden celek. Ukončení zimního období a chladného počasí působí jako afrodisiakum, protože lidé odkládají vrstvy oblečení, odhalují víc nahé kůže. Sluneční paprsky rozpouští depresivní náladu a lidé mají větší tendenci odevzdávat se tělesným potěšením, jako je například plavání, nebo právě sex.

Sexuální život každého člověka probíhá ve vlnách, kdy libido stoupá a klesá. Sexuologové však upozorňují, že dobrý sex není záležitostí jedné noci a je potřeba na něm pracovat. Ke kvalitnímu sexu potřebujete vybudovat kvalitní vazbu mezi vámi a partnerem, naučit se sdílet intimitu a investovat do něj pozornost i fantazii. Pokud to vše ještě zkombinujete s letním počasím, získáte recept na nedostižný sex.

Letní erotické tipy

Nejlepší věcí na létu je skutečnost, že nemusíte utratit obrovské částky na to, abyste si jej patřičně užila. V podstatě vám stačí sednout si na balkóně se sklenkou vína a vychutnávat si západ slunce. Romantická předehra vás tak vyjde na pár korun a přesun do ložnice, kde žhavým sexem propálíte prostěradla, je jen dalším přirozeným krokem. Následující čtyři tipy vám letní sex náležitě okoření:

Kupte si voděodolný vibrátor.

V létě se stane voděodolný vibrátor vaší nejoblíbenější hračkou. Přibalte si ho s sebou na dovolenou a zcela jistě jej využijete nejen v moři, ale i v hotelové sprše, až ze sebe budete smývat zrnka písku. Doma se vám bude hodit, až skončíte po horkém letním dnu ve vaně.

Kupte si hračky společně.

Navštivte společně sex shop a kupte si hračky, které vás zaujmou a ozvláštní váš sexuální život. Možná se vzájemně překvapíte svým vkusem a tajnými přáními. Pokud se necítíte na společnou návštěvu kamenného obchodu, prolistuje stránky eshopu.

Experimentujte s lubrikanty.

Na trhu je široký výběr lubrikačních gelů s různým účinkem. Některé z nich vás rozehřejí, jiné způsobují jemné trnutí či brnění. Nebojte se experimentovat a pořídit si celou sadu.

Zapojte olej.

V létě máte neustále po ruce opalovací olej, takže toho patřičně využijte. Požádejte svého partnera, aby vás olejem namazal, lesklé tělo je sexy a můžete se spolehnout na to, že pokračováním bude jeden z nejvíc vzrušujících erotických zážitků, které jste prožili.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
8 mužských tajemství: Rozluštěno!
Proč muži chtějí sex s ex
Sexuální polohy, které nejvíc vzrušují muže
Ranní sex: Erotika po probuzení