Menu
Úvod  › 

5 způsobů, jak uspokojit jakoukoli ženu

Chcete se zapsat do její erotické historie nesmazatelným písmem? Doveďte ji k vyvrcholení pokaždé, když se spolu ocitnete v posteli. Tady jsou vyzkoušené a zaručené tipy.

Pokud nepatříte mezi zaryté neandrtálce, kteří se ženou za svým vlastním orgasmem a nic jiného je při sexu nezajímá, určitě už jste dokázali vstřebat kouzelné zaklínadlo harmonického vztahu: a totiž, že pokud dokážete přivést svou partnerku k vyvrcholení, stanete se pro ni rázem mužem snů a odpustí vám prakticky cokoli. I když vám mohou připadat ženy jako naprosto mimozemská stvoření, pro která neplatí žádná pravidla, ani zákony a jejich orgasmus jakousi variantou fata morgany, existují osvědčené způsoby, které dovedou každou ženu spolehlivě k branám extáze.

1. Jděte na to pomalu

Ačkoli se vám to možná, na základě vašich předchozích zkušeností, nezdá, ženy mají skutečně rády sex. Jen jím rozumějí něco trochu jiného než muži. Ženy totiž na sexu oceňují mnohem víc intimitu, pocit, že se vaše těla dotýkají, vzájemnou blízkost a podobné záležitosti, které muže až tolik neberou. Pokud nebudete spěchat a budete objevovat pomalu každý centimetr jejího těla (případně se u toho ještě tvářit, že vás to baví), bude na vrcholu blaha. Pamatujte si, že cesta k ženskému orgasmu se dá klidně popsat jako nekonečná předehra.

2. Nebuďte netrpěliví

Jakmile ztratíte nervy a začnete spěchat a tlačit na ní, jediné, čeho tím dosáhnete bude její předstíraný orgasmus, kterým si bude chtít zajistit konečně klid. Opakujte jí, jak je sexy, co se vám na ní líbí, jak je nádherná a podobná prohlášení. Nechte na ní, aby určovala tempo a pokud si chce vychutnat atmosféru okamžiku, dopřejte jí, po čem její duše touží (koneckonců můžete při tom myslet, na co sami chcete). Tvařte se, jakoby orgasmus bylo to poslední, o co vám při vašich hrátkách jde, jen jakýsi vedlejší produkt. Jen tak nebude mít pocit, že musí něco předstírat, aby nezranila vaše citlivé ego.

3. Nechte tomu volný průběh

Je sice možné, že jste byli doposud zvyklí začínat erotické hrátky orálním sexem, nebo jste si v nějakém chytrém magazínu přečetli, že ženy jsou nejcitlivější na klitorisu, proto se vrháte rovnou na něj. Nicméně na úspěšný sex neexistuje žádný vyzkoušený a všeobecně platný vzorec. Nechte situaci volný průběh a řiďte se momentální intuicí a svou fantazií. Ostatně ženy to dělají celý život, tak se konečně ocitnete na stejné vlně a vaše drahá polovička bude nadšením bez sebe.

4. Dopřejte jí pocit výjimečnosti

Zatímco muže dokáže přivést k extázi vydařený striptýz (což má co do činění s jejich vizuálním zaměřením), ženy potřebují komplexnější smyslovou stimulaci. Každá žena už od dětství prahne po tom stát se princeznou, tak jí ten pocit dopřejte alespoň při sexu s vámi a na úspěch můžete vsadit polovinu své výplaty. Opečovávejte ji, hýčkejte a dopřejte jí zkrátka pocit, že je výjimečná. Odměnou vám bude její orgasmus, který rozdrnčí okenní tabulky.

5. Dejte jí, co potřebuje

Zřejmě už jste si stihli všimnout, že každá žena je jiná a obvykle k ní nedostanete návod k použití. Nechte ji, ať vám sama ukáže, co ji vzrušuje a co na ní nejvíc působí. Může vám to popsat, i když právě to bude většině žen dělat zřejmě značné problémy, ale stejně tak vám může například vést ruku. Každopádně si dobře zapamatujte, kde jsou její nejcitlivější místa a pro příště jich beze zbytku využijte.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Ženy zažívají víc orgasmů s bohatými muži
10 zkratek k ženskému orgasmu
Ženský orgasmus je evoluční chybou
Nekonečný orgasmus: Horší, než si myslíte
Poznáte, kdy žena předstírá orgasmus?