Menu
Úvod  › 

5 signálů, že si ji nemáte brát

Je žárlivá, nesnáší vaše kamarády, máte výrazně jiné sexuální potřeby, nebo se vás permanentně snaží změnit. Představujeme vám seznam varovných signálů, které vás upozorňují na to, že se řítíte do manželského pekla.

Ještě předtím, než podlehnete všeobecnému nátlaku a rozhodnete se ji požádat o ruku, uvažujte. V současné době se každé druhé manželství rozvádí a pokud se nechcete stát další čárkou do statistiky, vyplatí se vám provést důkladnou analýzu. Následující signály by vás měly varovat, že sňatkem rozhodně nezískáte dokonalou ženu, ale spíše si koupíte vstupenku do pekla.

Je přelétavá

Žena, která má potíže udržet si práci déle než půl roku, stejným tempem střídá i své kamarády a než potkala vás, tak i své partnery, nebude pravděpodobně nejlepší kandidátkou manželství. Skutečnost, že s vámi mimořádně vydržela déle, bohužel nepředstavuje dostatečně silný pilíř, na kterém byste mohli vystavět manželství na celý život. Stejně jako vadí jejím nadřízeným, že je zvyklá hrát s více kartami najednou, to bude časem vadit i vám. Pokud už do toho chcete "praštit", podívejte se raději po někom serióznějším a stálejším.

Je žárlivá

Jakmile se ve vaší blízkosti objeví jakákoli jiná žena (je v podstatě lhostejné, kolik jí je a jak vypadá), můžete očekávat hádku, při které sviští vzduchem talíře? Potom si dobře rozmyslete, jestli právě jí chcete skutečně navléci na prsteníček kroužek. Žárlivce nelze převychovat a pokud vaše drahá polovička trpí chorobnou žárlivostí, naopak můžete očekávat, že její chování bude časem už jen horší. Skutečně si raději nechce najít manželku, která nebude paranoidní a nebudete jí muset vysvětlovat, že na telefonátu s vaší šéfovou v důchodovém věku není skutečně nic erotického.

Neshodnete se v posteli

Pokud jste nepodstoupili kastraci, pravděpodobně budete souhlasit s tvrzením, že sex je velmi důležitou součástí každého vztahu. Jestliže jsou vaše erotické potřeby a chutě naprosto odlišné, můžete se vsadit, že ve vašem budoucím vztahu to bude téměř jistě skřípat. Má jeden z vás výrazně větší potřebu sexu než ten druhý? Potom je nesmysl domnívat se, že ho v manželství bude uspokojovat čtení básní a nebude to časem považovat za problém.

Nesnáší vaše kamarády

Kdykoli se vypravíte se svými kamarády do hospody, posloucháte tuny nepříjemný řečí o "kvalitách" svých přátel? A co si myslíte, že se stane, až budete spojeni oddacím listem? Vaše drahá polovička získá pocit, že teď může mluvit i do toho, s kým a jak často budete trávit svůj volný čas. Brzy tak budete stát před volbou, zda upřednostníte ji, nebo své kamarády. Nebylo by však snazší tuto volbu udělat už před svatbou?

Snaží se vás změnit

Má neustálé připomínky a výhrady k vašemu vzhledu, chování, kariéře i osobnosti. Nelíbí se jí lidé, se kterými se stýkáte, ani koníčky, kterým se věnujete. Neustále jí není něco vhod a buď vás kritizuje, nebo se vás rovnou snaží změnit. I přesto trváte na tom, že si ji vezmete? Vítejte v manželském pekle.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
10 největších chyb, které dělají muži při rozvodu
10 důvodů, proč je rozvod super
Test: Máte se vzít?
Manželský sex: Jak ho vylepšit
Mladé manželské páry bez dětí jsou nejšťastnější