Menu
Úvod  › 

10 nejbizarnějších afrodisiak z celého světa

Kobří krev, moč paviánů, jedovaté ryby, kachní embrya, či polévka z vlaštovčích hnízd. Máte chuť na některé ze skutečně bizarních afrodisiak?

Každý někdy slyšel o mystické síle španělských mušek, ale na světě existují spousty dalších prostředků, o kterých lidé přísahají, že probouzí milostnou touhu. Pokud tedy nechcete polykat viagru, můžete pít hadí krev, nebo pojídat zvířecí penisy. Představujeme vám nejbizarnější afrodisiaka z celého světa:

1. Kobry

V některých částech Asie je tento smrtící had chován speciálně kvůli krvi a masu; obojí je totiž považováno za prostředky schopné probudit největší vášně. Zatímco maso je považováno za labužnickou delikatesu, z kobří krve se mixují povzbuzující alkoholické koktejly.

2. Fugu

Smrtelně jedovatá ryba, která stojí každý rok život několika lidí, se musí speciálně připravit, aby dokázala povzbudit vaše libido. Otázkou je, zda chcete kvůli jedné vášnivé noci riskovat svůj život.

3. Polévka z vlaštovčích hnízd

Asijskou specialitou je polévka, která se vyrábí ze skutečných hnízd vlaštovek. Jde především o sliny ptáků, které slouží jako pojivo hnízd. I když to možná nezní nijak zvlášť atraktivně, tisíce lidí jsou ochotni za tuhle delikatesu, o které jsou přesvědčeni, že povzbuzuje sexuální apetit, zaplatit horentní částky.

4. Kořen Maca

Kořen Maca, rozemletý na prášek, obsahuje steroid sterol, který má údajně na vaše libido zázračný účinek.

5. Balut

Další asijská delikatesa, ze kteréo se vám poněkud pohoupe žaludek, je vlastně oplodněným kachním vajíčkem, které se uvaří a kachní embryo se pojídá de vším všudy. Pokud se z něj náhodou nepozvracíte, můžete se těšit na vášnivou noc.

6. Roh nosorožce

Roh nosorožce je velmi drahým a nelegálním afrodisiakem, kvůli kterému jsou v Africe stále vybíjena tato vzácná zvířata. Ačkoli reálně roh nosorožce neobsahuje žádnou látku, která by měla na vaši potenci vliv, domorodci v jeho sílu stále věří.

7. Ambra

Ačkoli vám toto pojmenování může znít poeticky, ve skutečnosti jde o výměšek trávicího traktu vorvaně obrovského. Kromě jiného vám údajně může zajistit výjimečné postelové prožitky.

8. Obří mravenci

Obří mravenci, kteří žijí v pralesích jižní Ameriky, jsou údajně tou nejlepší delikatesou, kterou si můžete dopřát před vášnivou noví. Opékají se na ohni a konzumují celí bez nohou a křídel.

9. Sumýši

Obsahují obrovskou koncentraci vitamínů a minerálů, což objasňuje jejich údajně afrodisiakální účinek. Celé to poněkud kazí skutečnost, že sumýši jsou vzhledově dost podobní lejnu.

10. Moč paviánů

V Africe se moč paviánů pije společně s pivem a účinkuje prý mnohem lépe než Viagra - a mimo to vyjde levněji.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
10 nejpříšernějších zvuků
20 nejotravnějších písní v historii
7 nejbizarnějších plastických operací
Nejnebezpečnější zvířata světa
75 nejotravnějších věcí na světě
5 nejslavnějších závodů světa