Menu
Úvod  › 

7 nejbizarnějších plastických operací

Transplantace pubického ochlupení, odstranění bradavek, nebo například liposukce kotníků. Zveme vás na exkurzi po skutečně bizarních plastikách.

Odsátí tuku, vyhlazení vrásek, nebo zvětšení ňader je sice stále mimořádně populární, ale už stejně běžné jako operace slepého střeva. Pokud chcete své okolí opravdu ohromit, ukázat svou originalitu a odvahu lišit se, musíte si nechat udělat mnohem netradičnější zákrok. Následující sedmička patří ke skutečně mimořádně bizarním operacím:

1. Obnovení pannenské blány

Plastičtí chirurgové nabízejí celou řadu zákroků, které lze provést na ženských genitáliích. Můžete své partnerce zaplatit úpravu tvaru stydkých pysků, ale klidně si můžete dopřát znovu prožitek jejího odpanění. V nabídce některých chirurgů je totiž i obnovení panenské blány. Za "drobný" poplatek si tak můžete vychutnat znovu právo první noci.

2. Oční implantáty

Nelíbí se vám barva vašich očí? Žádný problém. Můžete si nechat do svých očí voperovat implantáty v libovolné barvě. Tato procedura s sebou nese celou řadu zdravotních rizik, ale pokud například stůněte po žlutých očích (a nechcete nosit barevné kontaktní čočky), určitě ji rádi podstoupíte.

3. Transplantace pubického ochlupení

Zatímco většina lidí (zejména tedy žen) utrácí každoročně obrovské sumy za to, aby se přebytečného ochlupení na intimních místech zbavily, existují jedinci, kteří jsou ochotni zaplatit za to, že jim chirurg prořídlý porost v klíně doplní. Ať žije retro!

4. Odstranění bradavek

Už vás někdy napadlo, že prsní bradavky jsou vlastně velmi nevzhlednou částí těla? Snadná pomoc. Nechte si je odstranit. Jde sice o bolestivou a krvavou operaci, která s sebou nese četné komplikace, i přesto se však najdou šílenci, kteří se jí rozhodnou podstoupit.

5. Upíří implantáty

Patříte mezi fanoušky upíří ságy Stmívání? Potom vás už možná napadlo, že kdybyste se podobali hlavnímu hrdinovi, mohli byste sbalit mnohem víc žen. V takovém případě vám pomohou upíří zuby, které si necháte implantovat místo svých původních, a nezajímavých, špičáků. Zkuste si o tom promluvit se svým zubařem.

6. Liposukce kotníků

Liposukce, neboli odsátí tuku, není ničím výjimečným. Nicméně nemusíte se smířit pouze s nudným odsátím tuku na břiše, nebo na bocích. Provádí se i liposukce kotníků. Zkontrolujte si proto, kolik tuku se nachází na těch vašich.

7. Napodobení vzhledu

Toužíte vypadat jako Michael Jackson, Tina Turner, nebo vaše vlastní matka? Pokud máte dost peněz a dostatečně šílenou povahu chirurgové vám vyjdou vstříc i v tomto ohledu. Plastické operace, které napodobují vzhled někoho jiného, jsou stále populárnější, ačkoli motivace a očekávání jejich žadatelů jsou většinou značně mlhavé.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
5 nejčastějších lékařských chyb, které vídáte v seriálech
6 nejhorších a nejkurióznějších nemocí světa
Pro muže: 40 věcí, které musíte udělat, než vám bude 30
Nejšílenější diety světa
10 nejpříšernějších zvuků
20 nejotravnějších písní v historii
Adrenalinové zážitky, které musíte vyzkoušet