Menu
Úvod  › 

Vaše nejvtipnější erotické zážitky

Malé kalhotky, alergie na seno, zlomené prsty a kečupové orgie. Nevěřili byste, co všechno se může stát při sexu. Shromáždili jsme zkušenosti našich čtenářek a nabízíme vám je k pobavení.

Zapomeňte na krkolomné pozice, vášeň až za hrob a orgasmus, při kterém drnčí okna. Sex zdaleka není vždy příšerně vážnou záležitostí. Přesvědčí vás o tom následující příběhy našich čtenářek.

Malé kalhotky

"Když jsme spolu s manželem začínali chodit, den po prvním sexu mě začal pálit a svědit spodek. Hned mě samozřejmě napadlo, že mě určitě nakazil nějakou pohlavní chorobou. Vzteky bez sebe jsem mu volala, co to má znamenat a jestli mi náhodou nezapomněl něco sdělit. Působil dost překvapeně a dušoval se, že vůbec žádné problémy nemá. Přirozeně jsem mu nevěřila a hned ten den jsem naklusala ke gynekologovi. Popsala jsem mu mé potíže i podezření na nakažení pohlavní nemocí a absolvovala prohlídku. Myslela jsem ale, že se propadnu, když mi doktor řekl, že bych si pro příště měla kupovat o číslo větší tanga, protože moje problémy jsou spojené s obyčejným odřením od kalhotek."

Barbora, 31 let

Poprvé na seně

"Před pár lety jsem se na vesnické diskotéce seznámila se sympatickým chlapíkem. Celý večer jsme poměrně dost popíjeli a nakonec jsme se vypařili ven. Bloumali jsme vesnicí a hledali nějaké vhodné místo, kde bychom se spolu mohli vyspat. Nakonec jsme skončili v nějaké stodole. Jenže uprostřed zběsilého odhazování svršků jsem najednou začala slzet a popotahovat, protože mám sennou rýmu a nahoře na patře bylo složené seno. Dorazil mě ale můj společník, který mě začal hladit něžně po vlasech a utěšovat mě, ať se nebojím, že to nebude bolet, i když je to poprvé."

Věra, 24 let

Zlomené prsty

"V pubertě jsem chodila s Radkem, který měl pokojíček přesně pod ložnicí svých rodičů. Měl v něm strašně rozvrzanou postel, která při sexu narážela do zdi. Věděli jsme, že se buď musíme milovat jinde, nebo se pohybovat obezřetně, aby to jeho rodiče neslyšeli. Jednou jsme se vrátili z diskotéky a začali jsme se milovat. Oba jsme měli něco upito, zapomněli jsme na opatrnost a teprve uprostřed sexu si Radek uvědomil, že narážení postele musí být asi slyšet v ložnici rodičů. Jak chtěl situaci rychle vyřešit, nenapadlo ho nic lepšího, než vrazit mezi pelest postele a zeď prsty jedné ruky. Bohužel ve stejném okamžiku přirazil a zlomil si tak prostředníček a prsteníček."

Kristýna, 25 let

Kečupové orgie

"Když jsme byly se ségrou v pubertě, naši rodiče provozovali vždy přes léto hospodu v kempu u rybníka. Celé prázdniny jsme jim tam musely pomáhat. Jedno léto jsem se tam seznámila s Pavlem a začali jsme spolu chodit. Bylo jasné, že on bude můj první a došlo k tomu právě v té hospodě po zavíračce na jednom ze stolů. Vypůjčila jsem si od rodičů klíče s tím, že tam budeme kecat s celou partou. Jenže jak jsme se milovali po tmě, aby nás nikdo nepřistihl, nevšimli jsme si, že na ubruse zůstal krvavý flek. Zaregistrovala jsem ho až ráno, když jsem s tátou otevírala, abychom připravili hospodu na provoz. Krve by se ve mě nedořezal a čekala jsem obrovský průšvih, ale táta jen znechuceně podotkl: Teda museli jste tady včera s tím kečupem tak řádit?"

Daniela, 28 let

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
10 překvapivých sexuálních statistik
Orgasmus, pro který zemřete
Horor v posteli: Co jí zaručeně vyděsí
Sexuální průvodce: Jak si vybrat lubrikační gel