Menu
Úvod  ›   › 

Začněte podnikat: Jak získat webové stránky zdarma

Odmítáte dřít na svého šéfa a chcete být konečně svým vlastním pánem? Rozjezd podnikání bez webových stránek se ale rovná snaze přenést vodu v košíku. Nabízíme vám tip, jak získat webové stránky zdarma.

"S kamarádem z vojny jsme se rozhodli založit si svůj vlastní autoservis. Předpokládali jsme, že největším problémem bude nalákání zákazníků a prosazení se v obrovské konkurenci. To jsme ale ještě netušili, jaký problém může být úplně obyčejné zprovoznění webových stránek," říká jednatřicetiletý Marek Suk z Prahy. "Profesionálové, které jsme oslovili, si za svou práci říkali tak nesmyslné částky, že jsme je odmítli platit. Ptali jsme se známým a přes někoho jsme kontaktovali dva studenty, kteří byli ochotní udělat nám webovky za docela rozumnou cenu, ale když jsme potom v reálu viděli jejich první návrhy, nevěděl jsem, jestli se mám smát, nebo jim nafackovat. Prostě realizace nápaditých a vkusných webovek za rozumnou cenu vypadala naprosto neprůchodně."

Web podle vašich požadavků

Rozhodli jste se dát vale svému otravnému šéfovi a začít pracovat sami na sebe. Máte nadějný podnikatelský plán a pocit, že miliony už slyšíte cinkat za rohem. Představa, že se vám podaří v dnešní době rozjet úspěšné podnikání bez vlastních webových stránek, je však přinejmenším naivní. Bez webové prezentace se o vás vaši klienti nedozví, nenajdou si o vás potřebné informace a nebudete mít ani zpětnou vazbu. Internet, potažmo kvalitní stránky, které vás budou prezentovat, jsou zkrátka alfou i omegou úspěchu.

www.lexia.cz

Většina podnikajících řeší tento problém tak, že osloví profesionály, kteří pro ně webové stránky vytvoří. Na druhou stranu jen minimum začínajících podnikatelů si může dovolit vynaložit stovky či desítky tisíc korun za vytvoření webové prezentace. Můžete si také zkusit najmout studenta, který vám webové stránky vytvoří pod cenou, ale v tomto případě si nikdy nemůžete být jisti výsledkem. Zkuste proto využít služby, kterou nově nabízí webhostingová společnost Banan.cz.

Banan.cz jako jediný na trhu v České republice nabízí profesionální webhosting (mimo jiné za dobré ceny), k tomu webové stránky šité na míru zákazníkovi a kompletní administrování obsahové části webu zdarma. Nemusíte tak při změně obsahu kontaktovat technickou podporu či platit peníze, vše lze snadno editovat v administraci, která je svou obtížností na úrovni kancelářské sady Microsoft Office. Specialitou služby (oproti jiným systémům) je opravdová unikátnost webu - grafici vytvoří web přímo pro vás na základě vašich požadavků a podle vašich představ.

www.radovankaluza.cz

Problémem přitom nejsou ani komplexnější úpravy webu, jako je mnohojazyčný obsah, změna vzhledu, správa souborů či tvorba kontaktních formulářů. Tedy funkce, které vám profesionální agentury budou účtovat za desítky tisíc korun.

Banan.cz klienty ale nikterak neomezuje; můžete využívat jeho profesionální webhosting s non-stop podporou, objednat doménu a provozovat vlastní web. Nerozumíte-li však tvorbě webových stránek, ale zároveň nechcete využívat volně dostupné šablony a potřebujete web uzpůsobený vašim potřebám, banan.cz vám v realizaci podá bezplatnou pomocnou ruku.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
12 možností, jak být svým vlastním šéfem
8 nejlepších zaměstnání pro líné lidi
Test: Jste spokojeni ve své práci?
Vydělejte miliony, aneb jak založit eshop
Základy manažerského slovníku