Menu

Podnikání

Peníze rychle a bez vyplňování obsáhlých dokumentů, to prostě potěší všechny

V dnešní době si nebankovní půjčka zakládá na rychlosti. Nepotřebujete ji zrovna teď využít?

Jak podnikat online?

Takzvaný pasivní příjem. I tak někdy může být nazýváno online podnikání. Nejde ale o jedinou možnost, jelikož stejně tak může být s internetem spojený i příjem založený na vaší aktivitě.

Ulehčíme vám začátky podnikání

Chystáte se podnikat v Čechách a nemáte nervy na jednání s úřady a spousty formalit, které jsou spjaty se zakládáním firmy? Nevadí, netrapte se s tím. Pomůžeme vám zvládnout start vašeho podnikání společně s vámi.

Vyzrajte na daně: Přesuňte své podnikání

Daně jsou pro podnikatele velkou zátěží. Ubírají firmám výrazně z koláče zisku, mnohé mohou přežívat na hranici likvidace. Není proto divu, když některá firma uvažuje o odchodu z dané země právě kvůli vysokým daním a chce své podnikání přesunout jinam, kde nalezne lepší podmínky.

Nápady na malé podnikání, které vydělaly milióny

Na začátku byl dobrý nápad a touha být svým vlastním pánem. Představujeme vám nejzajímavější projekty drobných podnikatelů, které ve světě uspěly a vydělaly milióny.

Nejčastější výmluvy, které vás zrazují od podnikání

Rádi byste začali dělat sami na sebe, ale na druhou stranu snášíte hromadu výmluv, proč to vlastně nejde? Tady jsou ty nejčastější i způsob, jak je překonat.

5 důvodů, proč vaše podnikání zkrachuje

Jdete do toho s přesvědčením, že máte plán, jak vydělat miliony, ale očividně se někde stala chyba. Nejenže nevyděláváte, ale zdá se, že proděláte kalhoty. Tady je pět důvodů, proč se vám podnikání nedaří.

Jak ušetřit, když začínáte podnikat

Rozhodli jste se začít podnikat, ale nemáte do začátku příliš peněz? Rozjet úspěšný podnik se však dá i s minimem prostředků. Poradíme vám, jak na to.

Největší chyby, které děláte při podnikání

Prodáváte se příliš levně, nemáte odpovídající webovou prezentaci, vzdáváte se příliš brzy, nebo si dáváte nereálné cíle. Poučte se z největších chyb, které často dělají začínající podnikatelé.

5 věcí, na které si musíte dát pozor, když začínáte podnikat

Chcete začít podnikat a nehodláte prodělat kalhoty? Inspirujte se zkušenostmi pěti úspěšných podnikatelů. Co se jim vyplatilo a co by udělali jinak?

Začněte podnikat: Jak získat webové stránky zdarma