Menu

Podnikání

Schůzky v kanceláři? Udělejte dobrý dojem

Čeká vás důležité jednání nebo obchodní schůzka? Nezáleží jen na tom, co řeknete, ale důležité je také to, jak své sdělení podáte a v jakém budete prostředí. Pojďme se tedy podívat na to, jak má vypadat reprezentativní kancelář.

Jak si říct o lepší plat?

Patříte také přibližně ke 3/4 Čechů, kteří jsou spokojeni se svou prací? A přesto se necítíte finančně ohodnoceni tak, jak byste očekávali? Pak nesmutněte. Je to bohužel normální a je třeba najít odpověď na jednoduchou otázku: "Jak si říct o lepší plat?". Nebude to možná příjemné, ale s pomocí našeho sedmera to s lehkostí zvládnete. 

Jak navrhnout elegantní vizitku?

Zatímco zaměstnanec větší firmy si obvykle musí vystačit s unifikovanou navštívenkou, ať už jde o ředitele nebo řadového pracovníka, podnikatelé a lidé na volné noze se v tomto ohledu mohou realizovat o dost více. Do svých vizitek si jednoduše mohou promítnout cokoliv je napadne. Ovšem, jak už to tak bývá, ne každý nápad je dobrý.

Peníze rychle a bez vyplňování obsáhlých dokumentů, to prostě potěší všechny

V dnešní době si nebankovní půjčka zakládá na rychlosti. Nepotřebujete ji zrovna teď využít?

Jak podnikat online?

Takzvaný pasivní příjem. I tak někdy může být nazýváno online podnikání. Nejde ale o jedinou možnost, jelikož stejně tak může být s internetem spojený i příjem založený na vaší aktivitě.

Ulehčíme vám začátky podnikání

Chystáte se podnikat v Čechách a nemáte nervy na jednání s úřady a spousty formalit, které jsou spjaty se zakládáním firmy? Nevadí, netrapte se s tím. Pomůžeme vám zvládnout start vašeho podnikání společně s vámi.

Vyzrajte na daně: Přesuňte své podnikání

Daně jsou pro podnikatele velkou zátěží. Ubírají firmám výrazně z koláče zisku, mnohé mohou přežívat na hranici likvidace. Není proto divu, když některá firma uvažuje o odchodu z dané země právě kvůli vysokým daním a chce své podnikání přesunout jinam, kde nalezne lepší podmínky.

Nápady na malé podnikání, které vydělaly milióny

Na začátku byl dobrý nápad a touha být svým vlastním pánem. Představujeme vám nejzajímavější projekty drobných podnikatelů, které ve světě uspěly a vydělaly milióny.

Nejčastější výmluvy, které vás zrazují od podnikání

Rádi byste začali dělat sami na sebe, ale na druhou stranu snášíte hromadu výmluv, proč to vlastně nejde? Tady jsou ty nejčastější i způsob, jak je překonat.

5 důvodů, proč vaše podnikání zkrachuje

Jdete do toho s přesvědčením, že máte plán, jak vydělat miliony, ale očividně se někde stala chyba. Nejenže nevyděláváte, ale zdá se, že proděláte kalhoty. Tady je pět důvodů, proč se vám podnikání nedaří.

Jak ušetřit, když začínáte podnikat
Největší chyby, které děláte při podnikání
5 věcí, na které si musíte dát pozor, když začínáte podnikat
Začněte podnikat: Jak získat webové stránky zdarma