Menu
Úvod  › 

Proč muži chtějí sex s ex

Je to podobný přírodní zákon, jako že voda teče z kopce: muži prostě čas od času sní o sexu se svou bývalou. Tady je šest důvodů, které za tím stojí.

Podle statistik myslí průměrný muž na sex každých sedm sekund. Víte ale, co je hned po sexu tématem číslo dvě, které muži nemohou dostat z hlavy? Správně! Je to jejich ex. Vracejí se ve vzpomínkách k jejich mimořádně vášnivým zážitkům, představují si trojku s ní a s vámi, fantazírují o věcech, které s ní nestačili udělat a někdy si ji dokonce představují i při sexu s vámi. Je zcela zbytečné se kvůli tomu rozčilovat, nebo se to snažit nějak ovlivnit. Dokud zůstane jen u představ, můžete být relativně klidná a při přechodu k činům s tím stejně nic neuděláte. Pokud ale toužíte mužským pohnutkám lépe porozumět, tady je šest důvodů, proč jsou muži svými bývalkami tak fascinovaní:

1. Znají ji: Při sexu se svou bývalou odpadá nutnost zapůsobit, zjišťovat, co má ráda, kam až je možné zajít a co už není dovoleno. Skutečnost, že ji velmi dobře znají, jim zaručuje minimum stresu, možnost uvolnit se a soustředit se jen na svůj požitek.

2. Je dostupná: Vzhledem k tomu, že už ji jednou ulovili, vnímají ji jako v podstatě neustále dostupné zboží. Ví, že když ji pozvou na skleničku, nebo u ní zazvoní ve dvě v noci, aby si vylili srdce, téměř jistě je neodmítne a při troše dobré vůle se to může zvrhnout v nezávaznou sexuální seanci.

3. Poskytuje mu blízkost: Muži si velmi rádi nalhávají, že potřebují už jen jeden sex, aby se dokázali oprostit od předchozího vztahu. Jenže ve skutečnosti se jen velmi neradi vzdávají blízkého vztahu, který si s někým dlouho a pracně budovali. Proto je pro ně také jejich bývalka tolik důležitá.

4. Chtějí ji zpátky: Jedním z dalších možných důvodů, proč ji nemůže dostat z hlavy a neustále o ní sní, je jednoduše to, že ji chce zpátky. I když by bylo samozřejmě hezké, kdyby lidé navazovali nové vztahy až v okamžiku, kdy mají dokonale vyřešené své předcházející, ve skutečnosti to tak rozhodně není. Možná si to ani sám nepřipouští a přijde na to až po několika měsících vašeho vztahu, že ho to stále táhne k ní.

5. Chce mít kamarádku s výhodami: Dobře se mu s ní povídá, mají společné přátele, vzpomínky i zážitky, tak proč by se s ní návdavkem ještě nevyspal? Možná mu jednoduše přijde lákavá představa, že spolu celý večer prokecají na pivu jako dva dobří kamarádi a poté se přesunou plynule do postele.

6. Chybí mu: Není do ní zamilovaný, v podstatě by vztah s ní nechtěl vrátit zpátky, ale přesto se od ní nedokáže odstřihnout, protože je ve hře cosi jako falešná sentimentalita. Čas od času si vzpomene, jak jim spolu bylo hezky, připočte se k tomu pocit, že ona to bez něj nezvládne, protože on byl mužem jejího života. Vzpomínky se nakombinují s pocitem převahy a sex je na světě.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Porno praktiky, které doma nezkoušejte
Závislost na sexu: nemoc, nebo výmluva?
Vaše nejvtipnější erotické zážitky
Umění svádění: Jak ji dostat do postele