Menu
Úvod  ›   › 

4 tipy na adrenalinové letní sporty

Už se nemůžete dočkat, až bude léto v plném proudu a budete si moci užívat nejen sluníčka, vody, pláže, ale i letních sportů? Těch existuje nespočet. Jak pro konzervativní jedince, tak divočáky, kteří potřebují vzrušení a adrenalin. Pokud nechcete celé léto hrát plážový volejbal, tenis, jezdit na kolečkových bruslích, ale toužíte po opravdovém dobrodružství, pak čtěte dál. Přinášíme vám inspiraci na 4 letní adrenalinové sporty.

Paragliding, kiting, horolezectví, rafting, bunde dumping, motokros či potápění, to vše jsou letní aktivity slibující pořádnou dávku adrenalinu. Mimo to můžete vyzkoušet i bike parky, rychlou jízdu na bobech, tandemové seskoky, terénní koloběžky, lanová centra anebo lyžování na trávě. Menu je vskutku pestré.

Flyboard - let nad hladinou

Adrenalinové letní sporty - Flyboard

Výlety na motorkách

Vítr kolem uší vám nemusí svištět pouze při jízdě z kopce na kole. Zkusit můžete i výlety na motorkách. Samozřejmě je nutné vlastnit motorku, pak už jen stačí se přidat k nějaké partě a zkusit tipy pro výlety na motorce, kterými se to na internetu jen hemží. Díky tomu poznáte i partu dalších lidí vyznávající stejnou zálibu.

Jetpack

Co to vůbec je? Létací tryskový batoh, který vám umožní létat. Rozhodně není výsadou bohatých, tajných agentů či tajné služby. Jako hrdina z akčních filmů se můžete vznést nad hladinu a létat jako pták. Tato adrenalinová zábava je od 15 let.

Flyboarding

A co je zase toto? De facto něco podobného, jako jetpack. Jen nebudete mít létací tryskový batoh, ale boty s tryskami. Důležité je naučit se udržet balanc, což může být pekelně těžké, ale i zábavné pro ty, kdož vás sledují. Můžete s nimi létat nad hladinou anebo skákat jako delfín.

Bouldering

Pokud vás nelákají vodní sporty, ale spíš tíhnete ke skálám, zkuste bouldering (boulder = balvan). Jde o lezení bez lana, ale nebojte se, týká se pouze menších skalních bloků několik metrů nad zemí. Vhodné je to pro ty, co začínají anebo si zkrátka chtějí lezení vyzkoušet, zda je to chytí a budou se tomuto hobby věnovat dál.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Adrenalin