Menu
Úvod  ›   › 

Tipy na dárky, které muži ocení

Nakupování dárků pro partnera není vždycky jednoduché. I když máte pocit, že vybíráte přesně podle jeho preferencí, ne vždy se trefíte. Jak tedy nakupovat dárky pro muže a neudělat chybu?

Situace, kdy musíte chtě nechtě nažhavit své mozkové buňky a začít intenzivně přemýšlet, co by mohl váš miláček, tatínek, kamarád nebo bratr potřebovat nastanou určitě hned několikrát do roka. Vybrat ale ty správné originální dárky pro muže není vždy snadné.

Pokud dotyčný pěstuje hobby, zajímá se o určitou oblast, nebo si, ještě lépe, přímo řekne o dárek, který by potřeboval, jde o ideální konstelaci. Bohužel je však značně pravděpodobné, že budete postaveni před nutnost vybrat dárek pro muže, který nemá žádné koníčky a vše, co potřebuje, si vždy koupí sám. Jaké možnosti v takovém případě zbývají?

Ponožky, či spodky

Ačkoli se mohou zdát ponožky nebo spodky jako dárek k narozeninám nevhodné, nedostačující ba až absurdní, někdy, ve skutečnosti je ocení prakticky každý muž. Typický český muž si totiž spodky i ponožky kupuje v balení po desíti, a to ještě velice nerad. Překvapivě tak můžete zjistit, že když se trefíte do velikosti, padnoucího střihu a kvalitního materiálu, udělají i spodky či ponožky velkou radost. Při nákupu sáhněte po zboží vyšší kvality a tedy i ceny, o kterém víte, že by si ho vaše drahá polovička sama nejspíš nikdy nekoupila.

Drogerie jako standard

Vzhledem k celkovému, obecně uznávanému, odporu mužů k nakupování se nakonec ani drogerie nemusí jevit jako úplný debakl. Možná nevyvolá takový záchvat euforie jako nové Porsche, ale přinejmenším potěší, že si nebudou muset pro ten šampon, sprchový gel, pěnu na holení a deodorant jít sami.

Originalita a neotřelost

Pokud ale přece jenom chcete vybrat zajímavější dárky pro muže k narozeninám, zkuste zabrousit do nabídky zážitkových agentur. Nové Porsche sice nekoupíte, ale jízdu s ním ano. A nemusí být ani tak drahá. Najde se řada činností, ke kterým by se váš protějšek sám nikdy nedostal. Kupte mu proto třeba bungee jumping, seskok padákem nebo společně zajděte na paintball. Takové dárky jsou nesmírně ceněné a navíc po nich zůstanou jedinečné vzpomínky.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
5 chyb, které brání mužům hubnout
Co si ženy myslí o vašem spodním prádle
Pro muže: 40 věcí, které musíte udělat, než vám bude 30
Dárky pro ženy, které budou mít úspěch