Menu
Úvod  › 

Delší a hustší řasy? Víme jak na to?

Dlouhé, husté a neodolatelné řasy touží mít každá žena. Ne každé ovšem byl do vínku tento dar vložen. Některé si musí trochu pomoci díky různým metodám. Těch existuje vícero způsobů.

Někomu stačí kleštičky a kvalitní řasenka, někdo zamíří do kosmetického studia a nechá si řasy prodloužit a další volí delší, strnitější cestu s osvědčeným výsledkem vlastních vypěstovaných dlouhých řas. Jak toho docílit? Přeci s pomocí růstového séra. Na trhu najdete nepřeberné množství různých značek, ale bohužel i kvalit. Proto je vhodné číst recenze a zajímat se o spokojenost či nespokojenost ostatních, kteří daný produkt zkusili.

Zdroj:Husté řasy

Růstové sérum na řasy

Některá růstová séra slibují prodloužení, jiná i dokonce zhuštění (zhuštění se docílí většinou proto, že řasy začnou růst silnější). Koupíte-li si opravdu kvalitní výrobek, který ačkoliv se zdá být nesmírně drahý s ohledem na miniaturní velikost výrobku, skutečně docílíte krásných řas. Ceny výrobků se různí.

Kolik taková paráda stojí?

Účinný výrobek se dá pořídit již od 250 Kč, ale také můžete vysolit 2500 Kč. Rozdíl je především ve značce a složení látek. Ty levnější jsou sice účinné, ale většinou jde o chemický koktejl. Dražší přípravky bývají na rostlinné bázi, ovšem není to pravidlo, proto se vyplatí číst a zkoumat.

Za jak dlouho řasy vyrostou?

Jde o běh na dlouhou trať. Ovšem dáváte-li přednost vlastním řasám před těmi "lepenými", pak to stojí za to. Výrobci uvádějí dva, tři týdny - někdy měsíc. Pravda je taková, že někdo prvních výsledků docílí skutečně za měsíc, ale druhému to může trvat i měsíce tři. To byl i můj případ. Ale řasy tedy opravdu stojí za to. Nejenže narostly do krásné délky ty horní, ale i spodní. Navíc se samy od sebe začaly stáčet směrem nahoru. Nicméně dopilovat se to dá ještě i řasenkou či kleštičkami.

Sérum + řasenka

Některé kosmetické značky (neuvádím záměrně, aby nešlo o reklamu) nabízejí růstové sérum + řasenku s účinnými látkami. Tudíž růst řas ještě během dne podpoříte. Většinou se sérum nanáší na noc na horní víčko podél řas tenoučkým kartáčkem namočeným do tekutiny.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Řasy