Menu
Úvod  › 

Soutěž: Vyhrajte balíčky kvalitní kosmetiky!

Hýčkejte své tělo kvalitními kosmetickými přípravky. Stačí správně odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a jeden z kosmetických balíčků může být váš.

Spolu s přibývajícími slunečními paprsky odhazujeme vrstvy oblečení a odhalujeme stále víc pokožky. Právě teď tedy ještě víc než jindy oceníte zářivou, čistou a pěstěnou pleť. Současně však sluneční paprsky, vítr, slaná voda a písek (tedy typicky prázdninové faktory) představují pro vaši pokožku zvýšenou zátěž. Investice do kvalitních kosmetických přípravků by proto měla být samozřejmostí. Nevhodné přípravky totiž mohou přirozené funkce pokožky narušit, zatímco správně zvolená kosmetika umí poškození napravovat a dodá vaší pleti zdravý a zářivý vzhled.

Nyní máte možnost balíčky kvalitních kosmetických přípravků, které věnoval internetový obchod pro přírodní a bio kosmetiku Novákosmetika.cz, vyhrát v naší soutěži. Stačí odpovědět na soutěžní otázku:

Jakými způsoby lze v eshopu Novakosmetika.cz platit za zboží:

a) Dobírkou České Pošty, nebo platbou předem na účet.

b) Platbou PPL.

c) Platební kartou.

Nápověda: Správnou odpověď naleznete v Košíku obchodu.

Výherce první ceny získá kosmetický balíček v hodnotě víc než 400 Kč a může se těšit na přírodní krém na nohy Lavera, antioxidační aktivní máslo Topvet a mýdlo s obsahem síry Sea of Spa.

Druhou cenou je kosmetický balíček v hodnotě téměř 300 Kč. Jeho výherce bude moci vyzkoušet krém na nohy s Mrtvého moře a dva druhy tělových a masážních olejů Saloos.

Odpověď, spolu se svou adresou, zašlete do 16. května 2012 na adresu: redakce@forexample.cz. Dva vylosovaní výherci získají balíčky kosmetiky. O své výhře budou vyrozuměni mailovou zprávou.

Účastník soutěže souhlasí s pravidly soutěže a dává tak pořadateli v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlas se zpracováním svých osobních údajů a použitím svých osobních údajů pro marketingové účely, zejména pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zák. č. 480/2004 Sb. na dobu neurčitou (tj. do odvolání) v rámci činnosti pořadatele i třetích osob - partnerů pořadatele. Soutěžící dále souhlasí s předáním svých osobních údajů třetím osobám - partnerům pořadatele.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
10 kosmetických trendů, které budou v módě pořád
Jak získat perfektní obočí
Chyby v líčení, které vás udělají starší
Vše, co potřebujete vědět o křečových žílách