Menu
Úvod  ›   › 

Recept na vyšší plat či lepší pracovní pozici? Známe ho!

Rádi byste se dostali k zajímavější práci, měli větší rozhodovací pravomoci, nebo jednoduše chcete větší plat či konkurenceschopný vlastní byznys? Asi je vám jasné, že pro úspěch je také potřeba něco udělat. Co konkrétně by to ale mělo být? To není jednoduchá otázka. Jsou zde ovšem jisté indicie?

Možná jste úspěšně vystudovali vysokou školu, ale pro její přílišné zaměření na teorii vám není v realitě zaměstnání příliš platná. Možná jste naopak velcí praktici a už mnoho let pracujete jako manažeři, či dokonce vlastníte firmu. V každém případě se ale zřejmě jednou dostanete do situace, kdy se budete potřebovat posunout někam dál a nebudete na to stačit sami.

Business Institut jako partner při zdolávání pracovních výzev

Abyste se mohli vrhnout do víru firem, korporátů či vlastních byznysů a neutopili se v nich, potřebujete obojí: zkušenosti i teoretické základy. Schopnost propojit vzdělání s každodenní firemní realitou, umění nacházet souvislosti, vyvozovat z příčin důsledky. A právě s tímto manažerům, podnikatelům i čerstvým absolventům už mnoho let pomáhá Business Institut.

Business Institut je prestižní česká škola poskytující studium v programech MBA (Master of Business Administration), BBA, DBA a také LLM. V čem je tato škola vynikající a jiná? Podařilo se jí perfektně zaměřit na praxi a skloubit teorii s předáváním zkušeností tak, že studium zde dalece přesahuje to, co si obvykle pod tímto pojmem představujeme. Programy MBA trvají 1,5 roku a skládají se z lektorských setkání se špičkovými přednášejícími ze světa byznysu. Při vytváření odborných prací v průběhu studia tak můžete řešit své aktuální firemní situace a mít po ruce ty nejlepší profesionály, aby vám poradili a správně vás nasměrovali.

MBA programy pro podnikatele, manažery i řadové zaměstnance

Na Business Institutu studují především manažeři a podnikatelé z různých oborů, ale studium je určeno i pro řadové zaměstnance. Vzhledem k množství specializací od managementu, financí přes zdravotnictví, soft skills až po nemovitosti najde na Business Institutu své zaměření student z každého oboru. Většina absolventů se svorně shoduje na tom, že investice do studia MBA se jim vrátila již do několika let a že osvojené dovednosti uplatňují nejen v pracovním, ale i osobním životě.

Co vše na Business Institutu získáte

Škol poskytujících MBA studium je v České republice více, a je proto vhodné dobře porovnat jejich nabídky. Na Business Institutu přednášejí špičkoví odborníci, studenti mají možnost setkávat se také na speciálních workshopech s dalšími zajímavými osobnostmi z nejrůznějších oblastí. Škola organizuje coffee breaky, blokové moduly a networkingová setkání, poskytuje zdarma přes 1000 titulů odborné literatury, pořádá společenské akce, má pro své studenty bezplatný přístup do právní knihovny Beck-online PRO a mnoho dalších bonusů.

Výhodou je i to, že studium můžete zahájit 3x v průběhu roku, při podání individuální žádosti máte možnost nastoupit i mimo oficiální termíny. Forma výuky je kombinovaná a spojuje v sobě prvky e-learningu spolu s prezenčními lektorskými setkáními, která se konají 1x měsíčně v odpoledních hodinách přímo v prostorách školy v pražských Vršovicích. Ke studiu jsou přijímání uchazeči s vysokoškolským vzděláním, popřípadě absolventi programu BBA či lidé s manažerskou praxí.

Toužíte po lepší práci, vyšším platu a prohloubení zkušeností? Chcete se stát odborníky a přivést svou firmu k větším výdělkům? Business Institut vám s tím rád pomůže. Přihlaste se ještě dnes a získejte slevu až 27 000 Kč.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Peníze v práci