Menu
Úvod  ›   › 

Pro ženy: Co mu koupit k Valentýnu

Chcete, aby letošní Valentýn proběhl romanticky a nezapomenutelně. Na druhou stranu má váš partner všechno a nic nepotřebuje. Co koupit k Valentýnu muži?

Buď můžete Valentýna pojmout jako svátek, kdy dostávají dárky téměř výhradně ženy a odměnit svého drahého úsměvem, případně příjemnou nocí, nebo vsadit na vyváženost a najít pro něj dárek, který ho potěší. Nechte se inspirovat nejlepšími tipy:

Kožená peněženka

Těžko najdete pro muže lepší dárek, než je nová peněženka. I kdyby si tu svou pořídit teprve před půl rokem, s radostí přijme nový moderní designový kousek. Navíc jde o vysoce mužný dárek.

Voda po holení

S tímhle dárkem rozhodně nemůžete sáhnout vedle. Sice jde o poněkud profláklou volbu, u které nemusíte hýřit žádnou zvláštní fantazií, ale na druhou stranu si můžete být jistá, že ho neurazíte. Jestli vám dosud nevoněl, teď máte jedinečnou příležitost změnit jeho aroma. Elegantní dárek představuje i celá sada pánské kosmetiky.

Náramkové hodinky

Spojte stylový dárek a praktickým. Vyberte mu buď elegantní, nebo sportovní hodinky a předejděte tak jeho permanentním pozdním příchodům.

Doutníky a cigáry

Zapomeňte pro jednou na starost o jeho zdraví a investujte do skutečně kvalitních doutníků nebo cigár. Skutečná kvalita vás bude něco stát, ale buďte ujištěna, že budete slavit stoprocentní úspěch. Pokud ho chcete skutečně rozmazlit, můžete mu koupit i příslušenství v podobě nože na doutníky, humidoru a dalších kuřáckých doplňků.

MP3 přehrávač

Neexistuje muž, který by neměl rád hudbu. Aby si jí mohl přehrávat kdekoli a neustále na tom při vás myslet, pořiďte mu MP3 přehrávač a budete mít zcela jistě úspěch.

Osobní sportovní vybavení

Hraje bowling, golf, nebo squash? Pořiďte mu kouli či míčky s jeho jménem, případně mu nechte jeho jméno natisknout na sportovní tričko.

Taška na doklady

Pouzdro na doklady, či vizitkář budou mít úspěch vždy a ocení je každý muž, který pracuje v kanceláři. Designový kousek mu získá uznání u obchodních partnerů a vzpomene si na vás při každém jednání.

Lísky na sportovní utkání

I když vám fotbal, nebo box vůbec nic neříká, zapřete se a i přesto mu kupte lístky. Nemusíte mu nutně dělat společnost, může jít se svým kamarádem. Cenné body se ale připíšou na vaše konto.

Spodní prádlo

Využijte svátku všech zamilovaných k obnově jeho příšerného šatníku, a začít můžete u spodního prádla. Kupte mu sadu boxerek, které předznamenají noc plnou sexu.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Bleskový test: Je pro vás ten pravý?
15 sekund, které rozhodnou o osudu vaší lásky
5 věcí, které můžete zlepšit ve svém manželství
Chyby na schůzce, které dělají i chytré ženy