Menu
Úvod  › 

Horor v posteli: Co jí zaručeně vyděsí

Extrémní sexuální hračky, nečekaný anální sex, škrcení. Seznamte se se sexuálními praktikami, které ji zcela určitě vyděsí, a donutí k útěku.

Nová zkušenost

Dávejte si pozor, jak budete formulovat svou žádost o sexuální praktiku, se kterou ještě nemá žádnou zkušenost. Pokud po ní chcete, aby si při sexu nechala lodičky na jehlovém podpatku, jde o relativně neškodnou prosbu, kdežto vaši touhu po latexových hrátkách už je potřeba podávat diplomaticky a s patřičnou přípravou.

Škrcení

Když jí při sexu položíte ruce na krk a lehce zmáčknete, může jít o velmi vzrušující zážitek, ovšem v případě, že ji předem varujete a upozorníte. Pokud svou aktivitu přeženete, nebo ji včas neupozorníte na to, co máte v úmyslu udělat, půjde pravděpodobně o poslední věc, kterou společně podniknete a mezi jejími kamarádkami získáte pověst nebezpečného úchyláka. Spousta žen oceňuje přítomnost lehkého násilí a dominance při sexu. To však platí pouze pro případ, že s ním souhlasí a jsou na tuto možnost připravené.

Nečekaný anální zážitek

Zatímco některé ženy anální stimulaci milují, druhá skupina ho stejně zuřivě nenávidí. Dřív než zjistíte, ke kterému táboru se právě vaše partnerka řadí, držte se od jejího análního otvoru raději dál. Neočekávaný průnik ji může vyděsit, rozzuřit, zranit a probudit celou řadu emocí, z nichž však žádná nebude kladná. Postupujte pomalu, zkoumejte terén nejprve prsty, jazykem a teprve podle její reakce zvolte další postup.

Extrémní sexuální hračky

Vibrátory, venušiny kuličky a podobné sexuální hračky se už dávno staly součástí běžného sexuálního života. Přemýšlejte však, než zapojíte do hry další erotickou výbavu. Latexové kukly, škrtidla, nebo důtky mohou být přesně jejím šálkem kávy, ale stejně tak ji mohou k smrti vyděsit.

Nevhodné projevy

Určitou míru vulgarismů a neslušných komentářů při sexu snese téměř každý a mohou působit jako velmi vzrušující součást milostných hrátek. Stejně tak působí velmi eroticky verbalizování sexuálních fantazií. Jestliže jí ale začnete barvitě líčit, jak byste si to s chutí rozdali s její sestrou, nebo jí při sexu budete častovat šťavnatými nadávkami, jen těžko budete poté vysvětlovat, že jste se nechali unést silou okamžiku.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Proč jsou ženy nevěrné
Nejlepší pozice pro orální sex
Orgasmus, pro který zemřete
20 sexuálních rad pro muže (od žen)