Menu
Úvod  › 

Počítačové hry nejsou jen pro chlapy!

Staňte se na jedno odpoledne úspěšnou manažerkou, která promění zanedbané letiště v prosperující podnik, nebo kapitánkou pirátské lodi. Nové počítačové hry pro ženy vám to umožní

Ospalé odpoledne se dá přežít všelijak, ale co si počít, kdy se ten váš zasekne s kamarády, kamarádky nemají čas a televizi zapínat nehodláte? Vypněte ne chvíli Facebook a ponořte se do světa počítačových her. Že jsou jenom pro kluky a z ženské populace je hrají jen dámy, které mají na tričku nápis "geek"? Přesvědčíme vás o opaku!

Jistě, počítačové hry byly vždy tak trochu pánskou doménou, ale co takoví The Sims a další typicky ženské "gamesky"? Mohli bychom pokračovat dále, ale místo toho vám raději představíme tituly, u kterých se pobavíte i bez toho, aniž byste do nich musela investovat. Ušetřete si peníze na novou řasenku nebo páteční jízdu po barech a vyberte si některou z online her, které si můžete zahrát zcela zdarma.

Manžerkou letiště, nebo pirátkou

Studio BIG POINT se v minulosti proslavilo simulátorem farmaření Farmerama, což je mimochodem další hra, kterou si oblíbily zejména dámy. Přenesme se však z prostředí "voňavých" chlívků a kurníků na poněkud atraktivnější místo. Dokažte všem testosteronem nabitým tvorům, že i žena může stát v čele prosperujícího podniku a proměňte malé zanedbané letištátko v mezinárodní uzel. Ve hře Skyrama (najdete ji na skyrama.cz ) totiž o nic jiného nejde. Do hry můžete navíc zapojit i své kamarádky - onlinovka je totiž mimo jiné založena i na kooperaci s ostatními hráči.

Až vás to na letišti přestane bavit (počítejte však s tím, že to hned tak nebude), udělejte si malý výlet do Karibiku. Neméně zajímavá je totiž další hra s názvem Pirate Storm (najdete ji na piratestorm.cz) ), ve které se, co by kapitánka pirátské lodi, ocitnete uprostřed námořních bitev. Plňte nebezpečné úkoly, potápějte nepřátelské koráby a za získané zlaťáky vylepšujte ten váš. Nudit se rozhodně nebudete.

Skyrama a Pirate Storm jsou však jen malou ochutnávkou toho, co má BIG POINT pro hráče přichystáno. Ostatní povedené onlinovky najdete na přímo na webu (najdete ji na cs.bigpoint.com) a podobně jako u výše zmíněných titulů, si je budete moct zahrát zadarmo.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Jak si vybudovat svaly u počítače?
Počítačové hry vašemu mozku nepomohou
Televize škodí dětem víc než počítače
10 nejotravnějších statusů na Facebooku
10 nejnásilnějších videoher v historii