Menu
Úvod  › 

Pečujte o svůj vzhled i celkový outfit

Pro ženy, ale nejenom pro ně, je velice důležité najít si kosmetiku, která by jim co nejlépe vyhovovala. Hledání je často otázkou několika let.

Pro ženy, ale nejenom pro ně, je velice důležité najít si kosmetiku, která by jim co nejlépe vyhovovala. Hledání je často otázkou několika let. Dámy zkouší různé přípravky, než najdou takové, které opravdu sednou k jejich pleti a vlasům. Nejde o jednoduchý proces, protože každý z nás má trochu jinou pleť. Někdo suchou, jiný mastnou, stejně tak je to i s vlasy.

Věnujte vlasům dostatek péče

Pokud hledáte, co by pro vás bylo nejvhodnější, vyzkoušejte vlasovou kosmetiku. Určitě dobře víte, že do této kategorie nepatří jenom kvalitní šampony a kondicionéry, ale také vlasové séry, masky nebo keratin. Nestačí totiž vlasy jenom umýt. Je potřeba o ně pečovat a vyživovat je. V ohnisku pozornosti proto zůstávají i keratinové kůry, které vlasům dodají sílu a ohebnost. Důležité jsou přípravky proti lupům, které pomáhají zabránit tvorbě nepříjemných bílých kožních šupinek. Kromě toho se osvědčují i přípravky proti vypadávání vlasů a stranou nezůstává ani regenerace. Nepodceňujte proto žádnou z těchto složek péče o vlasy.

Sázejte na zdůraznění přirozené krásy

Ženy jsou nadšené kdykoli se přijde na pořad dne kvalitní dekorativní kosmetika. Jde o velice širokou oblast, kde si každá najde to svoje. Pomáhá tak vyniknout svojí kráse. Důležitý je výběr vhodného make-upu, který bude vypadat maximálně přirozeně, a přitom dokonale skryje nedostatky pleti. Do výbavy každé parádnice patří i kvalitní voděodolná řasenka, která zvětší objem řas. Stejně tak pudry, oční linky a stíny či rtěnky. Zdůrazněte přirozené půvaby a potlačte nedostatky.

Slaďte šátek s oblečením

Dokonalou péči o vlasy a pleť by měl doprovodit i vhodný styl oblékání. Šaty vždy podtrhnou drobné doplňky, jejichž použití ukazuje, že dotyčná dáma opravdu má vkus. Vyberte si šátky v různých barvách a provedením a dokažte tak, že umíte sladit svůj outfit do vhodného tónu.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
30 nadčasových tipů pro vaši krásu
Test pro ženy: Jaký jste typ?
Největší kosmetické mýty: Odhaleno!
Trendové chyby, které vás dělají zbytečně starší
Kosmetické chyby, které muži nesnáší