Menu
Úvod  › 

Oblečení i šperky pro dokonalý outfit

Dobře a vkusně se obléci, to je vizitkou každé ženy. Cílem je vypadat vždy pěkně, přirozeně a čistě, a pokud je oblečení vtipné a nápadité a perfektně sedí, jde jenom o další důkaz, že žena rozumí módě a umí si vybrat vhodný oděv podle své postavy a typu.

Dobře a vkusně se obléci, to je vizitkou každé ženy. Cílem je vypadat vždy pěkně, přirozeně a čistě, a pokud je oblečení vtipné a nápadité a perfektně sedí, jde jenom o další důkaz, že žena rozumí módě a umí si vybrat vhodný oděv podle své postavy a typu. Nezáleží přitom, zda jde o společenský či sportovní outfit. Žena znalá módy umí vhodně zkombinovat sportovnější kousek ke společenštějšímu outfitu i naopak. V současnosti padají mnohá tabu v módě. Doba přeje odvaze, ale i odvážně kombinace by se měly řídit vybraným vkusem.

Mikina se hodí i do společnosti

Pro ženy je důležité vědět, kde sehnat široký výběr kousků oblečení, které jsou z kvalitního materiálu, dostupné v široké paletě barev a vzorů. To se pro ně potom stává vynikající základnou pro kombinování oblečení. Skvělé jsou například dámské mikiny z jemného materiálu, které nabízejí opravdu široké spektrum vzorů a provedení. Navíc mikina dnes není už jenom čistě sportovní oblečením. Hrubší kousky s kapucí se hodí ven jako bunda, jemnější se zajímavým a decentním mohou být klidně součástí společenského oblečení.

Kabelka rozzáří vaše šaty

Pokud si dáma vybere nějaký konzervativnější outfit laděný do jednoho tónu, je dobré oživit ho nějaký pestřejším a méně tradičním doplňkem, který pak celek doslova rozzáří a oblečení nepůsobí fádně a nudně. Výborně k tomu poslouží veselé kabelky Desigual, které mohou doslova rozsvítit jednobarevné oblečení. Působí svěže a nápaditě.

Šperk je korunou ženy

Nyní zbývá už jenom jedno jediné. Dáma, která má pečlivě a přitom nápaditě sladěné oblečení včetně mikiny a pestré kabelky, by z domova rozhodně neměla odcházet bez vhodného šperku, který je pomyslnou třešničkou na dortu v její vizáži. Velký výběr šperků pro každou příležitost nabízí značka Friedrich Lederwaren. Najdou se zde decentní i odvážnější kousky.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Trendové chyby, které vás dělají zbytečně starší
Značkové kousky, které nikdy nevyjdou z módy
10 užitečných triků, které vám zachrání oblečení
Test: Kolik toho víte o módě?
9 největších módních mýtů