Menu
Úvod  › 

O čem ženy sní: Nejžhavější ženské fantazie

Zajímá vás, o čem sní vaše drahá polovička, když přemýšlí o choulostivých tématech? Jaký film jí běží v hlavě, když masturbuje? Zveme vás na exkurzi po ženských erotických fantaziích.

Je úplně jedno, jak cudně se vaše drahá polovička tváří, erotické fantazie má i ta nejstydlivější puťka, která se snaží vzbudit dojem, že jí v ložnici zajímá maximálně čisté povlečení. Pokud se vám podaří porozumět sexuálním fantaziím žen, získáte v posteli nepřekonatelného spojence, který pozvedne váš sexuální výkon a několik stupňů výš:

Submisivní fantazie

Může to být ta největší feministka v okrese, ale skutečnost je taková, že i ty nejsuverénnější, nejemancipovanější a nejsebevědomější ženy čas od času touží být submisivní a poslouchat příkazy někoho silnějšího. A v posteli k tomu mají neopakovatelnou příležitost. S radostí si s vámi zahrají hru, v níž budou zastávat roli poddajné a poslušné holčičky, zatímco vy budete jejich přísným pánem. Fantazie o podřízenosti, ale třeba i o znásilnění, patří mezi skutečné ženské evergreeny. To samozřejmě neznamená, že by chtěly být skutečně znásilněny, ale zkrátka touží po muži, který se jako muž chová a umí svou sílu projevit.

Fantazie o skupinovém sexu

Tahle ženská fantazie vás bezesporu potěší. I přes všechna klišé, které vám cpou časopisy do hlavy, není skupinový sex zdaleka jen výsadou mužů. Ženy, stejně tak často jako vy, sní o tom, že si vyzkouší hromadný sex, nebo sex ve třech. Lákavá je pro ně představa anonymity a často se v jejich fantaziích objevují cizinci (anebo cizinky), které poznaly teprve před několika hodinami. Protože se v jejich fantaziích objevuje především pozornost několika mužů a doteky soustředěné na jejich tělo a samotný průnik penisu pro ně není tolik důležitý, psychologové se domnívají, že je tato fantazie jen vyústěním ženské touhy po pozornosti co největšího množství mužů.

Dominantní fantazie

Máte doma usedlou hospodyňku, která kuchtí dvakrát denně teplé jídlo a po večerech zašívá děravé ponožky? Je jí přáno. To ale ani v nejmenším neznamená, že by čas od času nemasturbovala s představou toho, že v posteli ovládá svého milence a že je to ona, kdo určuje, jak se budou věci vyvíjet. Nemusí snít nutně o kozačkách do půli stehen a šikovném bičíku, ale pro některé ženy je vrcholem dominance, když přeberou iniciativu a řídí průběh sexu.

Exhibicionistické fantazie a voyeurismus

Pozorování cizích lidí, kteří se právě milují, nebo naopak nechat se při sexu pozorovat někým cizím, uzavírá čtyřlístek nejčastějších ženských fantazií. Nejčastěji se tyto ženské fantazie odehrávají v přírodě, nebo v nočním klubu.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
5 věcí, které ženy v sexu chtějí
20 tipů, jak vrátit jiskru do postele
Erotické hry, které vylepší váš sex
5 způsobů, jak se vyhnout nudě v sexu
Co o vás vypovídají erotické fantazie