Menu
Úvod  › 

Módní prohřešky, které vám ženy neodpustí

Bílé ponožky, košili v havajském stylu, či džínovou vestičku schovejte letos co nejhlouběji do skříně. Sestavili jsme pro vás seznam věcí, které nebudou v kurzu nikdy a u žen vám seberou cenné body.

Džínová vesta na holé tělo

Džínovina je sice v kurzu, ale pokud si v létě vyrazíte jen v džínové vestě na holém těle, nedá se tolerovat ani u vás doma na zahradě, natož v ulicích města. Jediné, čeho docílíte, bude dojem, že jste zamrzli v osmdesátých letech a vracíte se z vesnické tancovačky. Ostatně v džínové vestičce nebude vypadat dobře ani v případě, že jste vlastníky zcela dokonalého těla. Jestli ale máte navíc ještě náběh na pivní pupek, výsledný dojem bude, velmi mírně řečeno, nešťastný.

Havajská košile

Uvědomte si konečně, že havajská rozhalenka je možná dobrý vtip na čundru nebo při sjíždění řeky, ale v rámci každodenního nošení jde o průšvih, který spolehlivě odradí jakoukoli ženu. Květinový vzor a barevná zběsilost nesluší za žádných okolností nikomu a navíc se jejím nošení dobrovolně řadíte do sorty německých turistů v důchodovém věku, kteří si vyrazili na Kanáry. Ještě pořád vám to zní přitažlivě?

Ponožky do sandálů

Evergreen českých mužů, který je zřejmě nesmrtelný. Ponožky do sandálů jsou nerespektovatelné a horší variantou už jsou jen bílé ponožky do sandálů. Stačí, když si zapamatujete dvě jednoduchá pravidla: Bílé ponožky se nosí pouze a jen na sport. Rozhodněte se, jestli je takové teplo, že vydržíte v sandálech naboso, v opačném případě si vezměte uzavřené boty. Neobstojí ani výmluva na zpocené klouzající nohy a odírající sandály. Buď jste ještě nikdy neslyšeli o deodorantech na nohy, nebo máte špatně vybrané sandály.

Bílé tričko

Bílé bavlněné vytahané tričko je zcela určitě fajn - na spaní. Pro žádnou jinou příležitost se nehodí. Pokud vypadáte jako dvojník Jamese Deana, lze vám tolerovat bílé přiléhavé tričko, ale v každém případě zapomeňte na levné modely z vietnamských stánků nebo nejlevnější reklamní předměty, které firmy poskytují do plesových tombol. Zoufalejší dojem už se vám podaří jen velmi těžko vyloudit.

Ledvinka

Nedostižnou kombinaci představuje výše zmíněné seprané bílé tričko, přes které si připnete ledvinku. Pokud jste na tom tak špatně, že si na své osobní věci nemůžete pořídit kvalitní peněženku a pouzdro, raději je noste po kapsách. Všechno bude lepší než ledvinka trůnící pod pivním pupkem, která představuje naprosté zoufalství.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Oblečení, které překáží mužům v kariéře
Jak si vybrat pánský oblek