Menu
Úvod  › 

Jak jí přimět k análnímu sexu?

Vy byste si dali říct, ale zatím kolem tématu análního sexu jen neúspěšně kroužíte. Jak se jí zeptat, zda s uskutečněním svých erotických představ můžete počítat a hlavně, jak dosáhnout jejich realizace.

Je to problém, který někdy ve svém životě řešila většina mužů: Jak sdělit té mladé dámě, která s vámi právě absolvovala romantickou večeři, že byste si s ní rádi vyzkoušeli anální sex? Samozřejmě pokud možno tak, aby tato společná večeře nebyla tou poslední ve vašem životě. A hlavně, jak jí přimět, aby se nejen neurazila, ale ještě s vámi tuto techniku realizovala.

Kolem análního sexu panuje spousta zábran a tabu, a to i přesto, že podle statistik si jej pochvaluje devět z deseti žen, které ho někdy zkusily. Nicméně ze společenského hlediska se stále jedná o "nečistý" způsob souložení, za který byste se měli stydět. To ale samozřejmě nemění nic na tom, že po análním sexu touží téměř každý muž a dříve nebo později se bude odhodlávat položit tuto citlivou otázku své partnerce.

Anální metody

Existuje hned několik metod, jak můžete svou partnerku k análnímu sexu přimět. Pravděpodobně nejběžnější (nikdo ale neříká, že nejšťastnější) je metoda "nehody." Princip je velmi jednoduchý; uprostřed soulože se jakoby náhodou netrefíte do "správného otvoru." Pak už sami uvidíte, jak bude reagovat. Znalci však tento způsob příliš nedoporučují. Jednak se vám může stát, že přijdete k fyzické úhoně, ale především není vaše partnerka připravená a dostatečně uvolněná. Navíc nestihne udělat patřičná hygienická opatření, což nemusí být příjemné ani vám.

Další možností je použití prstu. Jděte na to nenápadně; během předehry se mazlete s jejím zadkem. Pokud bude reagovat kladně, zaveďte do jejího konečníku jeden prst. Ostatními prsty kružte kolem a stále jí hlaďte. Nevadí jí to, nebo se jí to dokonce líbí? Máte vyhráno! Teď už stačí jen vyměnit prst za plnohodnotnější část vašeho těla.

Možná ale patříte k těm mužům, kteří si nejprve rádi vyjasní pozice. Spíš než s přímým dotazem budete slavit úspěch s oklikou. Zaveďte například nenápadně řeč na její erotická přání, nechte jí vymluvit, povzbuzujte jí, ať se projeví a potom se nechte "přemluvit" k tomu, abyste projevili své jediné přání...

Můžete také zkusit taktiku: "Já mám kamaráda, který..." Popište scénář scény, kterou si ve své fantazii představujete. Sledujte její reakci a zeptejte se jí, co si o tom myslí. Pokud bude její reakce obzvlášť negativní, můžete z toho vždycky vybruslit s tím, že pouze popisujete cizí zážitek.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 1/5 (3 hlasy)

Další články k tématu: Sexuální chutě