Menu
Úvod  › 

Proč ženy milují i nenávidí anální sex

V případě análního sexu neexistuje nic mezi. Buď ho vaše partnerka zbožňuje, nebo nenávidí. Žádná z těchto poloh však nemusí být definitivní. Poznejte tajemství análního sexu z jiného úhlu.

Většina žen někdy anální sex zkusila, ale jen minimum z nich chce tuto zkušenost zopakovat, nebo v ní dokonce nalezne zalíbení. Důvod je zcela jasný: bolest a nepříjemné pocity. Pokud by si ženy byly jisté, že je anální hrátky nebudou bolet, výrazně by stoupla ochota k jejich praktikování. Na druhou stranu je samozřejmé, že byste milování zezadu se svou partnerkou rádi vyzkoušeli a marně přemýšlíte, jak jí k tomu přemluvit.

Pokud se však vyhnete amatérským chybám a vyzkoušíte několik stylů, rapidně vrůstá vaše šance, že se bolest a nepříjemné pocity zminimalizují a vy oba v něm najdete potěšení. Zkuste se proto vžít do pozitivních i negativních pocitů, které vaše partnerka k análním hrátkám chová:

PROČ ANO

Protože jde o úplně nový pocit

Ženy, které análnímu sexu přišly na chuť (zejména díky obratnosti a citlivosti svého partnera) jej popisují jako druh sexu, při kterém se cítí naprosto neuvěřitelně. Jde o naprosto odlišný pocit od toho, co doposud zažila. Jde o velmi intenzivní podněty, při kterých se ale nestimuluje ani vagina ani klitoris. Navíc se nemusíte omezovat jen na dráždění konečníku, ale můžete se zároveň soustředit i například na její klitoris, což vašim hrátkám dodá další rozměr. I když to možná nevíte, stejně jako existuje vaginální orgasmus, může žena dosáhnout i análního vyvrcholení.

Protože je nemravný

I ta nejnenápadnější šedá myška zatouží občas dělat zakázané a nemravné věci (zvlášť po dostatečném přísunu alkoholu). Anální sex je jedna z praktik, které mají stále nádech tabu a přitom je můžete dělat v soukromí, takže se o nich nikdo kromě vás dvou nemusí dozvědět. Pokud to navíc bude vaše poprvé, bude to ještě zajímavější. Alespoň budete vědět, že už vás neuloží do hrobu bez toho, aniž byste vyzkoušeli to, o čem se tolik mluví.

PROČ NE

Protože anální sex bolí

Anální sex není jednoduchá praktika a zvlášť pro sexuální začátečníky může být poměrně problematický i traumatický. Ačkoli se vám může zdát, že na něm není nic složitého a zkrátka stačí vniknout do jejího konečníku, tak jednoduché to není. Většina žen nenávidí anální sex právě kvůli tomu, že do nich muž jednoduše vnikl. Výsledkem je velmi nepříjemná bolest a pocity, které nijak netouží opakovat. Je potřeba, abyste jí nejprve patřičně vzrušili a rozehřáli a i potom postupovali velmi pomalu a obezřetně. Pokud budete spěchat, minimalizujete své šance, že jí ještě někdy k análním hrátkám přemluvíte.

Protože se bojí nepořádku

Je to prostě tak; u análního sexu je kamenem úrazu nepořádek. Představa, že do ní proniknete a poté vytáhnete špinavý penis, je pro ní tak trapná, že na ni nechce ani pomyslet. To může být také skutečný důvod, proč se análnímu sexu tvrdošijně vyhýbá. Uvědomte si, že ženy věnují spoustu času a energie tomu, aby vypadaly pěkně, voněly a vůbec byly po všech stránkách úhledné. Anální sex je přesně ta aktivita, která tuto snahu dokáže v několika minutách zničit. Zkuste jí před akcí nabídnout anální sprchu, kterou si dáte společně. Minimálně hodinu před análním sexem by si také měla vyprázdnit obsah střev.

DŮLEŽITÉ TIPY

Lubrikační gel je základ

Konečník neprodukuje svůj vlastní sekret (jako například vagína), proto je naprosto nezbytné používat při análním sexu kvalitní lubrikant. Sáhněte raději po lubrikantu na silikonové bázi, který vydrží déle a nevstřebává se tak rychle jako některé lubrikační gely na vodní bázi. Nevhodné jsou olejová mazadla jako je například vazelína, jednak se mohou zachytit na sliznici konečníku a svým přilnavým efektem znásobit bolest, a jednak znehodnocují povrch kondomu.

Uvolněte ji

Základem úspěšného análního sexu je naprosté uvolnění svalů. Pokud je vaše partnerka napjatá a sevřená, máte na manévrování v jejím konečníku mnohem méně prostoru a bude jí to mnohem víc bolet. Nejprve ji drážděte na klitorisu a vagíně a teprve potom se pomalu přesouvejte ke konečníku. Masírujte ji, hlaďte, laskejte, roztřete na její tělo olej, rozmazlujte ji. Snažte se dosáhnout bodu, kdy bude tak vzrušená, že vás o to bude prosit. Drážděte jí prsty a použít můžete i anální kolík. Penis přijde na řadu až na konec.

Kondomy a hygiena

Pohlavní choroby se mohou přenášet i análním sexem. Stěna konečníku je velmi tenká a propustná. Používání kondomů při análním sexu může být navíc výhodné pro oba partnery i z dalších důvodů. Vaší partnerce nemusí být příjemná představa konečníku plného vašeho semene, které se navíc smíchá s obsahem análu a ten snadno vyteče. Použitím kondomu se této nepříjemné epizodě vyhnete. I když jde jen o estetický problém, kondomy také chrání penis před obsahem konečníku.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Sexuální chutě