Menu
Úvod  › 

Horoskop na týden od 5. března (2. díl)

Jaký bude tento týden pro ty, kteří se narodili ve znamení panny, vah, štíra, střelce, kozoroha a vodnáře? Přečtěte si horoskop.

Panna

Na začátku tohoto týdne vám každý bude mít touhu něco sdělit. Budete zahrnuti přemírou informací a bude vám nejspíš činit jisté potíže oddělit pravdu od výmyslu. Od středy do pátku se vám bude nedostávat energie a ke každé činnosti se budete muset přemlouvat. O víkendu proto odpočívejte a relaxujte, abyste nabrali nové síly do dalšího týdne.

Váhy

Od pondělí do středy se snažte rozdělit úkoly mezi více osob. Zejména menší povinnosti, které nemusíte dělat sami, se pokuste delegovat na někoho jiného, abyste se v nich neutopili. Uprostřed týdne si dávejte velký pozor na ukvapená rozhodnutí a sliby, které po vás okolí bude chtít. Budete mít tendenci podlehnout náladě okamžiku, ale vytrvejte a rozhodujte se s rozvahou. Víkendovou pohodu si užijete se vším všudy.

Štír

Určitá nepříjemná situace bude důvodem napětí, které budete pociťovat na počátku tohoto týdne. Čím dříve jí vyřešíte, tím dříve se zbavíte stresu a napětí. Od středy do pátku se situace zase uklidní a život poplyne v pokojnějším tempu. Teprve teď budete mít čas soustředit se opět na práci. O víkendu si dávejte pozor na nepříjemné drby, které se kolem vás mohou objevit.

Střelec

Začátek týdne bude ve znamení dynamického tempa a temperamentu. Váš optimismus a smysl pro humor bude nakažlivý a učiní z vás vyhledávanou osobu. Budete mít chuť trochu hazardovat, ale vyplatí se vám to. Bohužel také hrozí zvýšené riziko hádek. Dávejte si na ně pozor zejména od středy do pátku. O víkendu se seznámíte s novými lidmi, kteří se v budoucnu pravděpodobně stanou vašimi přáteli, rozšíříte si obzory a zažijete nové věci.

Kozoroh

Na počátku týdne se řiďte svými instinkty, vyplatí se vám to a rozhodnutí, které pod jejich vlivem uděláte, budou dobrá. Nezapomeňte však vzít do úvahy i své limity. Mezi středou a pátkem očekávejte posun v profesní oblasti, vyplatí se vám i investigativita. O víkendu budete muset vynaložit velké úsilí, abyste neutrpěli ztrátu.

Vodnář

Máte rádi vše, co je neobvyklé, a toho vám začátek týdne dopřeje hojnost. Užijte si to a nezabývejte se praktičností. Uprostřed týdne byste měli dělat rozhodnutí s ohledem na budoucnost. Uvažujte o tom, jaké budou mít vaše rozhodnutí důsledky, budete je dělat snadněji. Víkend bude na společenské notě a navazování nových kontaktů. Váš optimismus vám pomůže při setkání s novými přáteli.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
10 vět, které nikdy nesmíte říct těhotné ženě
Můžete zešílet z počasí?
Grafologie: Co o vás vypovídá vaše písmo
Test: Dokážete kontrolovat své emoce?