Menu
Úvod  › 

Horoskop na týden od 5. března (1. díl)

Kdy budete mít šťastné dny a kdy byste se raději neměli do ničeho pouštět, Zjistěte, co tento týden čeká znamení ryb, berana, býka, blíženců, raka a lva.

Ryby

Počátek týdne bude ve znamení komplimentů, které poputují na vaší adresu. I když však budete v pokušení jim podlehnout, měli byste si neustále opakovat, že ne všechno, co slyšíte, odpovídá tomu, co si ostatní skutečně myslí. Mezi středou a pátkem bude vynikající období pro to, abyste uskutečňovali své cíle a plány. Neváhejte a jděte do akce. Víkend vám uteče dřív, než se stihnete pořádně rozkoukat. Nedělejte si na něj žádné přemrštěné plány, protože pravděpodobně nestihnete absolvovat všechno, co jste naplánovali.

Skopec

Na začátku týdne neztrácejte čas zbytečným rozčilováním, pouze vyplýtváte cennou energii a ničeho převratného nedosáhnete. Třenice mohou nastat zejména s vašimi kolegy, ale výbuchy hněvu situaci nijak nezlepší ani nevyřeší. Naopak druhá polovina pracovního týdne, od středy do pátku, bude probíhat v klidnějším duchu a také se můžete těšit na lepší zdravotní kondici. Víkend potom bude ve znamení úspěšných setkání a příjemných náhod.

Býk

V poslední době jste ve velkém spěchu a stresu, ale na počátku tohoto týdne se vám velmi vyplatí zklidnění a více rozvahy. Važte slova, méně mluvte a více jednejte, nikoli však bez rozmýšlení. Uprostřed týdne budete mít romantickou náladu a chuť řešit vztahové záležitosti. Bez obav se do toho pusťte, protože se velmi pravděpodobně rozhodnete správně. Na začátku víkendu budete mít jedinečnou šanci změnit svůj životní směr a cestu správným směrem. Může jít o nenápadný krok, který bude mít dalekosáhlé následky.

Blíženci

Nápady, které dostanete na začátku týdne, si dobře zapamatujte a uchovejte, protože z nich můžete mít velký prospěch. Posun můžete očekávat zejména v profesní oblasti. Pozor ale, od středy do pátku budou v útlumu vaše, jinak skvělé, komunikační schopnosti a očekávat můžete zbytečné komunikační šumy. Raději se dvakrát rozmyslete, než něco neuváženě řeknete. Víkend bude přát romantice, přizpůsobte tedy tomu své plány.

Rak

Začátek týdne pro vás začne velmi pozitivně a optimistická bude i vaše nálada. Očekávat můžete zejména kladný posun ve vztahové oblasti, kde by mohlo dojít i k zásadnějšímu obratu. V polovině týdne váš optimismus poněkud opadne, ale stále se bude udržovat na nadprůměrné úrovni. Pozor si ale dávejte o víkendu, kdy se může objevit konflikt s někým, kdo ve vašem životě hraje důležitou roli. Pokuste se vyřešit rozepři s taktem a diplomacií. Vyplatí se to.

Lev

Na počátku týdne se vám poněkud vymstí vaše tendence skákat do všeho po hlavě a bez rozmyslu. Budete mít co dělat, abyste se v chaosu, který nastane, zorientovali. Od středy do pátku se situace uklidní a zklidní se i vaše mysl. Uvažujte o tom, jaké důsledky budou mít vaše činy ještě předtím, než je uděláte. O víkendu se stanete žádaným společníkem a pravděpodobně dostane pozvání na hned několik společenských akcí.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
10 stylových pravidel, která byste měla porušit
10 módních trendů, které musíte mít
Nejlepší účesy, když je vám 30, 40, 50 let