Menu
Úvod  › 

Horoskop na týden od 12. března (2. díl)

Jaký bude tento týden pro ty, kteří se narodili ve znamení panny, vah, štíra, střelce, kozoroha a vodnáře? Přečtěte si horoskop.

Panna

Na počátku týdne byste si měli ujasnit priority, protože se na vás pohrne řada úkolů a všem stejnou pozornost věnovat nemůžete. Hrozí bohužel také větší pravděpodobnost konfliktů a třenic. Zkuste některé své povinnosti přeložit na půlku týdne, kdy budou k jejich řešení vhodnější podmínky. V pátek očekávejte výjimečný kulinářský zážitek a o víkendu zase rozkvět svého milostného života. Partnerskou pohodu si tentokrát skutečně vychutnáte.

Váhy

Hvězdy říkají, že na počátku týdne se budete muset rozhodnout, zda chcete svou pozornost věnovat raději penězům a materiálním záležitostem, nebo snům a pocitům. Ocitnete se totiž v situaci, kdy budete muset mezi těmito dvěma póly volit. Rozhodujte se pečlivě, protože důsledky této volby budete pociťovat ještě dlouho poté. V půlce týdne potkáte zajímavého člověka, který se zapíše do vašeho života. V pátek nebo sobotu vyplynou na povrch záležitosti z vaší minulosti, na které už jste téměř zapomněli.

Štír

Začátek týdne přeje splnění vašich cílů. Pokud si děláte na něco nebo někoho zálusk, teď máte vynikající příležitost získat to/ho. Ve středu a čtvrtek se věnujte svým snům a plánům - choďte s očima otevřenýma, aby vám neunikla žádná z šancí, které se kolem vás objeví. V pátek a sobotu budete mít pro změnu vynikající pracovní produktivitu. Nepromarněte ji.

Střelec

Na začátku tohoto týdne konečně získáte poslední dílek do pomyslného puzzle, který vám ještě chyběl. Je dost možné, že nějaký problém v osobním či profesním životě se vyřeší naprosto nečekaným způsobem. Těšit se můžete i na polovinu týdny, kdy pro vás vaši přátelé budou mít připravené překvapení. Vaše síla osobnosti, šarm a smysl pro humor se projeví o víkendu, kdy budete středem pozornosti v každé společnosti a budete skutečně zářit.

Kozoroh

Nepodceňte přípravu, jinak vám hrozí na začátku týdne zbytečné problémy. Zejména v tomto týdnu vám přijdou mimořádně vhod diáře, kalendáře a nejrůznější plánovače, protože budete mít tendenci na některé úkoly zapomenout. Polovina týdne bude spíš ve znamení filozofování na spirituální témata. Zato pátek a sobota se ponesou na vlně pozitivní energie. Vaše okolí vás bude milovat a vaše společnost se stane velmi vyhledávanou, protože budete sršet optimismem a vtipem.

Vodnář

Tento týden se soustřeďte na detaily, protože právě ony budou základem vašeho úspěchu. Nic nezanedbejte a vaše pečlivost se vám skutečně vyplatí. Středu a čtvrtek věnujte profesním záležitostem, včetně plánů do budoucna. Co si v tyto dny naplánujete, má velkou šanci na úspěch. V pátek a sobotu však budete v útlumu a nebude se vám dostávat energie. Odpočiňte si a věnujte se i aktivnímu odpočinku ve formě sportování. Nabije vás to lépe než další šálek kávy.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Nejnešťastnější dny v roce
Krásné ženy jsou šťastnější
Jak být šťastná, aneb 25 kroků ke štěstí
Mladé manželské páry bez dětí jsou nejšťastnější