Menu
Úvod  › 

Hit erotických hrátek: Venušiny kuličky

Venušiny kuličky jsou pro většinu lidí důvodem k červenání, nebo pohoršeného pozvednutí obočí. Přitom se však jedná o legendární erotickou pomůcku, která vám kromě mimořádného vzrušení zaručí i zdravotní přínos.

Venušiny kuličky existují již několik desítek let, i když samozřejmě původní model vypadal úplně jinak. V dnešní době se vyrábí z velmi kvalitních, přírodních a příjemných materiálů. Jsou vyvážené a navržené tak, aby si je každá žena oblíbila. Většinou jde o dvě větší koule, které jsou k sobě připevněné. Uvnitř každé koule je menší kulička z těžšího materiálu. Jakmile dojde k pohybu, tak začne menší kulička narážet na stěnu vnější koule, což samozřejmě žena intenzivně pociťuje ve vaginální oblasti. Čím větší jsou pohyby těla, tím silnější je stimulace vagíny. Bohatý výběr erotických pomůcek nabízí sexshop Sexshop1.cz.

Moderní erotická pomůcka

Většina žen používá při masturbaci klasický vibrátor, protože jim to přijde přirozené. Má stejný tvar jako penis, někdy i stejnou velikost, je levný a praktický. Nenechte se však omezovat předsudky a zažitými pravidly. Venušiny kuličky pracují na úplně jiném principu a rozhodně by je měla vyzkoušet každá žena. Po vsunutí do vagíny se můžete klidně obléknout a pomalu chodit po pokoji. V závislosti na rychlosti pohybu budete pociťovat nekonečné a intenzivní vzrušení, které budete sama ovládat. Ačkoli je vzhledem k jejich diskrétnosti můžete používat prakticky kdykoli, s ohledem na intenzitu a charakter stimulace je využijete zřejmě nejčastěji v soukromí.

Možná to bude znít překvapivě, ale venušiny kuličky jsou doporučovány i jako prevence před problémy s pánevním dnem. Mohou vám totiž pomoci předejít inkontinenci, která postihuje především ženy po čtyřicítce. Samovolný únik moči je spojen s pocitem bezmocnosti, ponížení a dalšími nepříjemnými aspekty. Obvykle odborníci pro odstranění tohoto problému doporučují cvičení Kegelových cviků, které se soustřeďují na ochablé svalstvo pánevního dna.

Při stimulaci venušinými kuličkami dochází ve vagíně k neustálému stahování pánevního dna. Zatímco vy si tedy užíváte erotického vzrušení, současně neustále procvičujete pánevní dno, čímž předcházíte inkontinenci i problémům s dosahováním orgasmu. Ženský orgasmus se totiž neváže jenom na psychiku, ale z velké části je ovlivněn zdravím a kondicí poševních svalů a vůbec svalů pánevního dna.

Udělejte si radost pod stromeček

Proč si neudělat radost pod stromeček? Zakupte si ideální erotickou pomůcku - exkluzivní samovibrující venušiny kuličky Swan Clutch ze silikonu. Jde o nejnovější model, který sklízí úspěchy po celém světě. Produkt je vyroben ze stoprocentního chirurgického silikonu, který nedráždí pokožku a je tak velmi šetrný k vaší vagíně.

Kuličky jsou velmi jemné a stoprocentně vodotěsné. Tento produkt si většina žen oblíbila, i když není zrovna nejlevnější. Venušiny kuličky Swan Clutch ze silikonu pořídíte před Vánoci za výhodnou cenu 2 499 Kč. Balení obsahuje i nabíječku.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 3/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Vibrátory jsou populárnější než manželé
Sexuální tipy, které musíte vyzkoušet
Jak si vybrat vibrátor: Pravidla, která musíte respektovat
Mýty a fakta o erotických pomůckách
6 nejpříšernějších sexuálních pomůcek