Menu
Úvod  › 

Sexuální tipy, které musíte vyzkoušet

Není to špatné, ale něco tomu chybí. Řeč je o vašem sexuálním životě. Dodejte mu chybějící šťávu s následujícími tipy.

10. Dopřejte si vzrušení

Statistiky ukazují, že většina mužů přemýšlí o sexu několikrát denně. Není na tom nic nenormálního ani odsouzeníhodného, naopak byste se měla touto mužskou vlastností nechat inspirovat. Buďte přístupná vzrušení kdykoli během dne. Potkáte v metru hezkého muže? Vidíte sexy modela v časopise? Nestyďte se popustit uzdu své fantazii. Trénujete si tak své tělo a schopnost vzrušit se.

9. Předehra jako hlavní chod

Slovo předehra už v sobě obsahuje odkaz na to, že bude následovat něco většího, lepšího a důležitějšího. Pokud ale k předehře přistupujete tímto způsobem, zbytečně se okrádáte o skvělé zážitky. Vychutnejte si ji od začátku do konce a občas si dovolte ten luxus, kdy se s partnerem domluvíte na tom, že předehra nebude mít žádné pokračování. Více se uvolníte a když se vám oběma v průběhu rozmazlování bude chtít přejít k dalšímu stupni, považujte to to jen za bonus navíc.

8. Co muži chtějí

Studie, které mapovaly touhy mužů v posteli, zjistili, že muži by si přáli, aby občas iniciativu a kontrolu na milostnými hrátkami převzala žena - a to bez předchozí domluvy. Odhoďte stud a klidně ho svěďte, předveďte mu striptýz a pak si ho vezměte na podlaze obýváku. Lehká dominance je čas od času velmi vzrušující.

7. Svažte ho

Konečně jste se odhodlala použít svůj hedvábný šátek na něco jiného než jako doplněk k pracovnímu kostýmu. Váš partner před vámi leží s rukama přivázanýma k pelesti postele a vy jste najednou bezradná, co si s ním počít dál? Nestylizujte se do žádné role, která vám nesedí. Zkrátka dělejte to samé, co byste s ním prováděla i bez spoutání. Jen jeho pocit bezmoci a odevzdání dá vašim aktivitám úplně nový charakter.

6. Změňte myšlení

Sex dokáže skvěle odbourávat stres. Místo toho, abyste příště argumentovala tím, že jste na sex moc vyčerpaná, sdělte svému partnerovi, že jste měla náročný den a právě proto potřebujete sex. Doplníte si tak energii a navrch spálíte kalorie.

5. Měsíc sexu

Domluvte se, že následujících třicet dní budete mít každý den sex. Ano, slyšíte dobře, každý den se alespoň jednou pomilujete. Povzbudíte tak své libido a zajistíte si zvýšenou sex na chuť i v budoucnu.

4. Hloubka neznamená vždy kvalitu

I když si možná váš partner myslí, že čím hlouběji do vás pronikne, tím větší rozkoš vám způsobí, opak je pravdou. Nejcitlivější nervová zakončení se nachází v blízkosti poševního vchodu, takže pro mnoho žen může být mnohem lepší jen mělký průnik.

3. Dýchejte

Většina žen má tendenci podvědomě zadržovat dech v průběhu milování. Tím se však snižuje vzrušení. Mnohem spíše dosáhnete orgasmu, když budete svůj dech kontrolovat. Soustřeďte na pomalý pravidelný dech a váš orgasmus bude intenzivnější.

2. Mluvte

Věděla jste, že říkání či poslouchání erotických slov stimuluje hladinu dopaminu, což vede k většímu vzrušení? Popisujte svému partnerovi, co byste ráda, aby s vámi následující okamžik udělal. Připravíte tak vzrušující prožitek vám oběma.

1. Nechte se oslepit

Pokud si necháte zavázat od svého partnera oči, přichystejte se na velmi vzrušující milování. Vaše smysly se tak zbystří, jak se budete snažit uhádnout, kde se vás dotkne v příštím okamžiku a co bude následovat.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
13 věcí, které byste měla vědět o jeho těle
10 sexuálních tipů pro ženy
6 znamení, že nebude stát v posteli za nic
20 sexuálních rad pro ženy (od mužů)