Menu
Úvod  › 

Erotická masáž: Originální dárek k Valentýnu

Odmítáte kupovat květiny a kýčovité plyšáky? Darujte své drahé polovičce k Valentýnu dárek, na který dlouho nezapomene. Osobní erotickou masáž.

Není sporu o tom, že masáž je příjemná v podstatě kdykoli. Jenže erotická masáž nemá s tou klasickou téměř nic společného a přivede vaší partnerku k dosud nepoznanému vzrušení. Zatímco klasická masáž je krátká, efektivní a zaměřuje se především na odstranění tělesného napětí, ztuhlosti a bolestí, erotická masáž je dlouhá, citlivá, smyslná a zahrnuje především intimní doteky.

Než začnete se samotnou masáží, připravte si podmínky tak, aby atmosféra byla co nejpříjemnější. Vypněte si mobil, abyste si byli jisti, že vás skutečně nikdo nebude rušit. Ztlumte světlo v pokoji a pokud nemáte možnost použít jen tlumené osvětlení, raději sáhněte po svíčkách. Pokud chcete romantiku dotáhnout až na samý okraj kýče, můžete zapálit vonné tyčinky či aromalampu a pustit náladovou hudbu.

Jak postupovat

Začněte navázáním kontaktu s partnerkou. Vaší fantazii se meze nekladou a klidně následujte své instinkty. Osvědčený je dlouhý polibek, při kterém se budete zlehka dotýkat jejího těla. Poté ji nasměrujte k improvizovanému masážnímu stolu z polštářů a ručníků seskupených na zemi, případně na posteli.

Začněte se zlehka dotýkat jejího těla konečky vašich prsů. Začněte na zádech a pak pokračujte na ramena, paže, zadek, stehna a lýtka. Zásadně užívejte pouze letmých doteků, nikde se nezdržujte příliš dlouho. Tato přípravná fáze slouží k tomu, aby se žena uvolnila a mohli jste přejít do další fáze masáže.

Naneste si přibližně dvě polévkové lžíce masážního oleje do dlaní a rozemněte ho v dlaních. Jakmile se olej zahřeje na tělesnou teplotu, začněte ho vtírat do jejích zad dlouhými, pomalými a hlubokými tahy. Zpočátku se svou partnerkou komunikujte, abyste zjistili, zda na ní nejsou vaše doteky příliš tvrdé nebo naopak jemné. Neustále držte své ruce přitisknuté na její tělo, neztrácejte kontakt se její kůží a střídejte dlouhé hladivé tahy s kratšími a silnějšími. Spíše než sílu svých rukou využívejte váhu svého těla.

Jakmile se dostanete do rytmu a zjistíte, co se jí líbí, přesuňte se k ramenům, pažím a pokračujte přes zadek na nohy a chodidla. Poté požádejte svou partnerku, aby se obrátila na druhou stranu. Masírujte jí hrudník, paže a ruce. Speciální pozornost věnujte jejím prsům. Nebuďte příliš náruživí, jedná se o citlivou část jejího těla. Soustřeďte se na bradavky i spodní stranu prsů, na které jsou ženy velmi citlivé.

Roztáhněte jí jemně nohy od sebe a přes vnitřní stranu stehen se pomalu a zvolna přesouvejte k jejím genitáliím. Začněte se jí lehce a velmi něžně dotýkat na nejcitlivějším místě jejího těla. Když se jí poprvé dotknete, dívejte se jí do očí, abyste si mohli vychutnat její reakci. Ujistíte se tak, že je dostatečně uvolněná a že jsou jí vaše doteky příjemné. Začněte jemně hladit její poševní vchod, přejděte ke stimulaci stydkých pysků a následně ke klitorisu. Kolem poševního vchodu se nachází nejvíc nervových zakončení, proto si při jeho stimulaci můžete pomoci například vibrátorem, který požitek umocní.

Záleží jen na vás, jak celou masáž ukončíte. Můžete partnerku dovést až k vyvrcholení, skončit společným sexem, nebo jen pevným objetím.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Tipy na Valentýna pro svobodné
Pro muže: Jaké dárky jí koupit k Valentýnu