Menu
Úvod  ›   ›   › 

Pro muže: Jaké dárky jí koupit k Valentýnu

Vánoce máte z krku a už musíte řešit Valentýna. Inspirujte se tipy na nejlepší dárky, které můžete své drahé polovičce k svátku zamilovaných koupit.

Můžete si stokrát říkat, že je Valentýn převzatý svátek, který v Česku nemá co dělat. Když toto tvrzení ale naservírujete své drahé místo kvalitního dárku, můžete se spolehnout, že vám to jen tak neprojde. Tady jsou nápady na to, co jí můžete k Valentýnu koupit.

Cokoli čokoládového

Když už skutečně nevíte, po čem byste v obchodě sáhli, kupte své drahé polovičce kvalitní, nejlépe ručně dělanou, čokoládu. Exkluzivním balení kvalitních čokoládových bonbonů ještě nikdy nikoho neurazilo.

Květiny

Nejde sice o žádný výron kreativity, ale zato o sázku na jistotu. Pokud investujete do kytice víc než stovku, vždy budete slavit úspěch. Vyvarujte se však kytic koupených na benzínce, i když z nich odstraníte celofán, můžete vsadit svou výplatu, že je vaše drahá i přesto spolehlivě identifikuje.

Romantický víkend

Věnujte jí poukaz na relaxační víkend pro dva. Hotely se trumfují, kdo do nabízených wellness víkendů zařadí víc relaxačních a rozmazlovacích aktivit. Navíc si masáže, sauny a vířivky užijete i vy.

Spodní prádlo

Jestli si chcete u své partnerky udělat skutečné oko, kupte jí spodní prádlo. Pokud si troufáte, můžete jí vybrat podprsenku. Jestliže si nejste jisti velikostí, kupte soupravu spodních kalhotek a košilky. Kromě toho, že bude mít radost z dárku, můžete očekávat odměnu v podobě horké noci.

Šperk se srdcem

Provedli jste v poslední době něco nehezkého, nebo chcete své partnerce dokázat, jak velmi jí milujete? Potom rozhodně sáhněte po šperku, jehož součástí je srdce. Přívěšek ve tvaru srdce na náhrdelníku, náramku, či prsten s kamínkem ve tvaru srdce jí rozhodně obměkčí.

Parfém

Parfém je další sázkou na jistotu, kterou nemůžete udělat chybu. Jestliže si nejste jisti partnerčinou oblíbenou značkou, sáhněte po něčem, co má v názvu slovo "romance" "love" "heart", nebo podobnou rádoby romantiku.

Poukaz na masáž

Neexistuje na světě žena, která by se nerada nechala masírovat. Kupte jí poukaz na masáž. Klasikou je thajská masáž, originální budete s poukazem na medovou, čokoládovou, nebo lávovými kameny.

Diamantové náušnice

Na to, abyste jí koupil k Valentýnu diamantový šperk buď musíte být neskutečně zamilovaný milionář, nebo vás v poslední době přistihla při nevěře. Nicméně si buďte jisti, že po tomto dárku jí budete mít na krku už doživotně.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Čím ji dostanete: Věci, které ženy chtějí
Co by o vás žena nikdy neměla vědět
15 sekund, které rozhodnou o osudu vaší lásky
Jak ji požádat o ruku: Užitečné tipy