Menu
Úvod  › 

Dejte o sobě vědět na internetu

Zvyšte své výnosy a povědomí o firmě, získejte nové zákazníky i reklamu. Pomůže vám internet - a nepotřebujete k tomu ani závratné částky, ani spoustu času.

V současnosti potřebuje každá firma být na internetu, aby o sobě dala dostatečně vědět. Internet je zdrojem informací pro spoustu lidí, pokud něco potřebují, jednoduše zadají frázi do vyhledávače a řídí se výsledky. Proto je pro menší i větší firmy velmi důležité, aby na internetu měly svoji prezentaci a lidé si tak k nim snadno našli cestu, případně mohli rovnou nakupovat.

E-shop kde platíte jenom za používání

Ať už vyrábíte nebo prodáváte cokoli, vždy se vám bude hodit, abyste mohli svoje výrobky představit na internetu a lidé si je mohli rovnou objednat. Proto vám nabízíme pronájem e-shopu od atomer.cz. Tento e-shop vám nabízí řadu výhod. Především jde o to, že platíte jenom služby, které také skutečně využíváte. Nikdo po vás nechce ani korunu navíc. Nejde o žádné měsíční poplatky, vždy se formou kreditu platí jenom za to, co má provozovatel e-shopu opravdu zapnuté. Žádné balíčky, které vám cpou věci, které stejně nevyužijete, ale přesto je musíte zaplatit. Tady nic takového nehrozí. Pronájem e-shopu na vlastní doméně nevyžaduje žádné zvláštní znalosti programování a počítačových systémů.

Web zvládnete za minutu

I tvorba web stránek je velice jednoduchá. Zvládnete ji bez problémů během jedné minuty. Volíte si z už připravené nabídky různých druhů designů. Na výběr je skutečně široká škála, proto nemusíte mít obavy, že byste neuspokojili své potřeby.

Máte 30 dní na zkoušku

Vyzkoušejte si vytvoření web stránky a uvidíte sami, jak je to jednoduché. Výhodou je, že můžete kdykoli provést operativně změnu, která bude okamžitě vidět. Za web stránku také nic neplatíte, máte ji zdarma. Jinak získává uživatel 30 dní na to, aby si mohl osahat, jaký je systém pro tvorbu e-shopů. Předností je profesionální vzhled a přitom velmi jednoduchá správa a intuitivní a snadné ovládání tvorby webu i e-shopu.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
12 možností, jak být svým vlastním šéfem
Největší chyby, které děláte při podnikání
5 zásad, které musíte dodržovat při práci z domova
Ulehčíme vám začátky podnikání