Menu
Úvod  › 

Co o vás vypovídá oblíbená květina

Zapomeňte na horoskopy, vaše oblíbená květina o vás vypovídá mnohem víc, než si vůbec myslíte. Zjistěte, co znamená, když preferujete rudé růže, či bílé lilie.

To, jakou květinu máte nejraději, o vás vypovídá mnohé. Barva i druh květiny jsou typické pro určité osobnosti. Zjistěte, co o vás prozrazuje právě ta vaše favoritka.

Karafiát

Pokud je vaší oblíbenou květinou karafiát, milujete tradice a máte pevně zapuštěné kořeny. Důležité je pro vás rodinné zázemí a za své blízké byste byla ochotná položit život. Jste loajální, vážíte si svých přátel a jste ochotná jim kdykoli pomoci. Ačkoli máte v jistém směru značně staromódní charakteristiky, dokážete zároveň lidi přesvědčit a být dobrým vůdcem.

Sedmikráska

Věnujete pozornost detailům a vidíte věci, kterých si většina lidí ani nevšimne. Přirozeně přijímáte všechno, co vám život nabízí, jste optimistická a milujete život se vším, co k němu patří. Věříte ve šťastné konce a máte velmi ráda lidi. Pokud nemáte práci, kde byste s nimi přicházela do styku, necítíte se využitá. Dokážete velmi dobře využívat svou empatii, toleranci a schopnost porozumění.

Kosatec

Nesnášíte jednotvárnost a nudu a milujte vitalitu a kreativitu. Jste plná inspirace, máte fantazii a spoustu nápadů. Potřebujete kreativní zaměstnání, ve kterém byste mohla tyto své schopnosti plně rozvinout. Jakmile se do vašeho života začne vkrádat stereotyp, začnete intenzivně toužit po změně.

Lilie

Jste žena, které nedělá problémy obětovat se pro ostatní. Dokážete se velmi dobře vcítit do pocitů jiných lidí, navíc jste velmi sociálně naladěná a dokážete s ostatními hluboce soucítit. Většinou proto fungujete jako trpělivá posluchačka problémů.

Růže

Vy jste ta, která funguje jako lepidlo nejrůznějších skupin, partiček a sociálních sítí. Milujete lidi kolem sebe a neustále vymýšlíte a organizujete nějaké akce, na kterých by se mohli potkávat. Na druhou stranu se také velmi často cítíte osamělá. Ačkoli kolem sebe máte spoustu známých, je docela klidně možné, že nemáte ani jednoho skutečného přítele.

Tulipán

Nesnášíte plané řeči a místo tisíce slov raději uděláte stovku činů. Věříte v sílu zdravého rozumu a jste přesvědčená, že za svůj život si nese každý zodpovědnost každý sám. Jste činorodá, akční a nesnášíte fňukání a neplodné stížnosti. Problémy se snažíte řešit hned, než přerostou v obtížně řešitelnou situaci.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
20 tipů, jak vrátit jiskru do postele
Grafologie: Co o vás vypovídá vaše písmo
Pro ženy: Co mu koupit k Valentýnu