Menu
Úvod  ›   ›   › 

5 žhavých tipů na vánoční dárky pro děti

Letos už nemusíte vybírat svým dětem hračky, které se budou už o Silvestru válet nepovšimnuté v koutě dětského pokoje. Inspirujte se tipy, které budou mít určitě úspěch.

Nejkrásnější věcí o Vánocích jsou rozzářené dětské očki při rozbalování dárků. Zapomeňte na to, že letos budete opět kupovat nějaké nesmyslné hračky, které budou děti bavit jen chvilinku. Pokud chcete své děti opravdu překvapit, přinášíme vám inspiraci na super dárky, se kterými rozhodně zabodujete:

Pro malé kuchtíky

Máte doma malého kuchtíka nebo kuchtičku, kteří se neustále se snaží vařit s vámi? Skvělé. Rozhodně ale pamatujte na to, že opravdová kuchyně je pro malé děti nebezpečná, děti jsou nepozorné a lehce tak může dojít k úrazu. Řešení se nabízí jediné - pořiďte vašim dítkům jejich vlastní království. Na českém trhu jsou konečně k dostání moderní dětské kuchyňky, které mají celou řadu zajímavých vychytávek.

Příkladem je dětská kuchyňka BLUE STYLE, která má dvě hrací plochy - takže si u ní může vařit i více dětí najednou. Kuchyňka je jedinečná svou výbavou - má dřez s otočnou baterií, pět elektronických spotřebičů (mikrovlnná trouba, hodiny, sporák, mobilní telefon a světlo nad varnou deskou). Navíc přední plotýnka na varné desce je interaktivní a aktivuje se postavením speciální pánvičky či hrnce na hořák, takže vydává zvuky jako při skutečném vaření. Děti se od této kuchyňky prostě neodtrhnou.

Domečky pro panenky

Pokud máte doma malou parádnici, můžete ji překvapit domečkem pro panenky. Zapomeňte na krabice! Na trhu je například k mání netradiční domečky pro panenky, v podobě nákupního centra, ve kterém se nachází pět obchůdků (hračkářství, kadeřnictví, cukrárna, boutique a restaurace s terasou) ve třech patrech a nechybí v něm ani eskalátory a pohyblivý výtah!

Dílna pro malé kutily

Mezi letošní top vánoční dárky pro děti patří i Dětská dílna s nářadím. Ta potěší všechny malé kutily, má totiž vše, co každý správný kutil potřebuje. Dílna je vyrobena z kvalitního plastu, takže je velmi odolná a má atraktivní design. Obsahuje pracovní stůl, skříňku, zásuvky, nádobky na šrouby a matky. Vybavení tvoří padesát kusů, jako je elektrická vrtačka, dva vrtáky, osm šroubů, osm matek, pila, kladivo, kleště, nastavitelný klíč, šroubovák, sedmnáct "dřevěných" dílů stavebnice a další.

Pro akční policisty a hasiče

Snem snad každého malého kluka je stát se hasičem nebo policistou. Ten jim můžete splnit. Stačí jim pořídit super Hrací set Hero Kidkraft, který je vyroben ze dřeva a nabízí mnoho zajímavého hraní. Jeho výhodou je, že se dá lehce otevřít a zavřít - vše je tak přehledně uklizeno během vteřiny. Hrací set HERO má dvanáct místností ve třech patrech. Do jeho výbavy patří hasičské auto, policejní motorka, záchranářský vrtulník, ohebné figurky požárníka a policisty, nechybí ani dvě figurky psů nebo požární tyč z posledního patra až do přízemí.

"Rostoucí" odrážedlo

Super dárkem pro děti je také novinka na českém trhu - odrážedlo Wishbone Bike 3v1, které vyniká svou konstrukcí. Jednoduchými úpravami lze totiž odrážedlo přeměnit na trojkolku nebo vozítko. Navíc Wishbone Bike 3v1 má i tu výhodu, že poroste s vaším dítkem. Snadným otočením rámu můžete změnit výšku Wishbone Bike (nejnižší poloha sedátka je 28cm a nejvyšší poloha sedátka je 46cm).

Tyto a jiné super hračky najdete na www.kuchynky-hracky.cz!

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Kolik hraček skutečně potřebuje vaše dítě?
Dítě a hračky: Jaké vlastně potřebuje?
Nejlepší tipy: Jak udělat dětem levné Vánoce
Test: Znáte světové vánoční tradice?