Menu
Úvod  › 

9 vynálezů, které by matky opravdu ocenily

Zatím je ještě nikdo nevynalezl, ale to je veliká škoda. Protože následující vynálezy by ocenila každá matka na světě.

V nákupních centrech a na internetu dnes seženete prakticky všechno, na co si vzpomenete. Ale pořád existují díry na trhu - věci, po kterých touží všechny matky, ale bohužel ještě nebyly vynalezeny. Představujeme vám neexistující věci, které by zbouraly trh:

1. Spravedlivý budík.

Konec hádkám o tom, kdo z vás je víc unavený a kdo probděl víc času s řvoucím dítěte. Spravedlivý budík se postará o to, aby spánková deprivace byla skutečně spravedlivě rozdělena mezi vás. Jakmile vás vzbudí ponocující potomek, spravedlivý budík na to zareaguje a okamžitě vzbudí i vašeho partnera (všimněte si, že tím se dostává ze hry oblíbená výmluva: "Vůbec jsem tě neslyšel."). Vylepšené verze spravedlivého budíku by dávaly vašemu partnerovi slabé elektrické impulsy po celou dobu, co byste utěšovala dítě - aby bylo zajištěné, že budete oba bdít skutečně stejně dlouho.

2. Samoperoucí prádlo.

Neztrácejte čas převlékáním, praním a dalšími otravnými úkony! Samoperoucí oblečení to udělá za vás! Prodává se ve všech barvách, velikostech i střizích, takže do něj můžete obléci celou rodinu. Flek, kde se vám vaše zlatíčko pozvracelo na čisté sako, zmizí během sekundy, aniž byste musela pátrat v hlubinách skříně po čemkoli jiném, do čeho se vejdete. Urputný průjem? Bez problémů. Už nebudete muset přebalovat se zacpaným nosem a snažit se zvládnout bouřící žaludek, zatímco házíte všechno podělané oblečení do pračky. Samoperoucí prádlo to vyřeší za vás!

3. Samooblékací pyžamo.

Snaha nacpat vaše vzpouzející se dítě do pyžama má podobný výsledek, jako kdybyste cpali chobotnici do síťovky? Potom potřebujete naše samooblékací pyžamo! Během dvou sekund a s použitím pouze mírného násilí je vaše dítě převlečené a připravené na uložení. Úspora značného množství času zaručena!

4. Tlačítko Mary Poppins.

Trávíte své dny nekonečným uklízením hraček, třídění kostiček stavebnic, skládáním oblečení, luxováním rozšlapaných sušenek z koberce? Jste k uzoufání unavená ze všech těch předmětů, které musíte vzít do ruky a přemístit jen proto, abyste je za pět minut našla zase na úplně jiném místě? Už vás nebaví dívat se na každodenně zklamanou tvář svého manžela, kdykoli se vrátí domů z únavné práce v kanceláři a je vystaven takovému duševnímu otřesu, jako je neuklizený byt? Pořiďte si naše tlačítko Mary Poppins! Jediné zmáčknutí a všechen nepořádek zmizí a vy budete mít perfektně uklizený byt! Doporučujeme zmákčnout přesně v okamžiku, kdy váš manžel vchází do dveří, abyste měla jistotu, že uvidí byt skutečně uklizený.

5. Odnímatelná ruka.

Jen málo věcí je tak frustrujících jako dítě, které se vám podaří ukolébat a ono usne v takové pozici, že se vám zpod jeho hlavy nepodaří vytáhnout svou ruku. Odnímatelná ruka tento problém řeší! Jednoduše si ji odepnete a jdete si vychutnat svou zaslouženou sklenku vína. Odnímatelná ruka voní a je na omak stejná jako vaše ostatní končetiny, takže dítě nepozná rozdíl a může na ní spát klidně až do rána. Vaše duševní zdraví bude zachráněno!

6. Odskakovací podlaha.

Brodíte se každý den záplavami hraček, nádobí, jídla, dudlíků a dalších dětských potřeb, které děti poházely po podlaze a už se je nikdo neobtěžoval sebrat? Nemůžete ani pořádně vyluxovat či vytřít, protože množství předmětů na vaší podlaze je skutečně úctyhodné? Naše odskakovací podlaha tento problém jednou provždy vyřeší. Tenká vrstva průhledné gumy zaručí, že cokoli spadne na podlahu z více než deseti centimetrů, bude vymrštěno zpátky na své místo. Zdravotní nezávadnost zaručena!

7. Dětský překladač.

Není nic horší než situace, kdy vaše dítě pláče a vy nevíte proč. Má hlad? Je unavené? Je mu zima? Něco ho bolí? Pokud tápete a nejste schopná dekódovat všechny druhy dětského pláče (a že jich je!), musíte vyzkoušet náš překladač. Jen ho přiložíte dítěti k ústům a okamžitě se dozvíte, co vám chce říci! Konečně si přestanete připadat jako nejhorší matka na světě!

8. Šokový zvonek.

Stále se vám nedaří vysvětlit vašemu pošťákovi a Svědkům Jehovovým, že skutečně nemají ležet pět minut na zvonku, protože vaše dítě spí? Není nic jednoduššího, než si pořídit náš šokový zvonek! Jakmile vaše dítě spí a někdo zazvoní vícekrát než jednou a velmi krátce, dostane víc než průměrný elektrický výboj. Pokud nebudete s účinkem spokojeni, vrátíme vám peníze zpět!

9. Prsní vraceč.

Kojila jste velmi dlouho, abyste svým dětem zajistila zdraví a duševní rovnováhu? Z aktuálního pohledu na vaše prsa se vám dělá nevolno? Potom je tu pro vás náš prsní vraceč, který dokáže navrátit vašim prsům původní tvar, kterým jste se chlubila před tím, než jste začala kojit. Pořiďte si i naší vylepšenou verzi, která dokáže prsům vrátit dokonce i původní plnost.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
15 věcí, které chápou jen rodiče dětí ujíždějících na prasátku Peppě
15 zkušeností každého rodiče s kocovinou
20 tajemství zoufale unavených matek
7 typů otravných rodičů na Facebooku
25 fází odchodu z bytu, když máte mimino