Menu
Úvod  › 

Signály, že chodíte se ženatým mužem

Randíte s ním, děláte si společné plány, ale něco drhne. Už vás napadlo, jestli není náhodou ženatý, nebo někde nemá ještě jednu partnerku. Podle následujících signálů to poznáte.

Potkala jste skvělého chlapa, s nímž byste si dokázala představit společnou budoucnost. Je vám s ním báječně, jste zamilovaná, ale máte neurčitý pocit, že něco není v pořádku. Možná má někde ještě jednu partnerku, nebo je dokonce ženatý. Následující signály by vás měly varovat, protože jsou typické pro vztah se ženatým mužem:

1. Platí výhradně hotově.

Pokud vás někam pozve, platí téměř výhradně hotově. Ať už je to účet za společný víkend v hotelu, nebo večeře v romantické restauraci. Výpisy z účtu by ho totiž mohly prozradit, takže se jim vyhýbá, kde může.

2. Večer spěchá domů.

Kdykoli ho lákáte, aby u vás přespal, nebo se zdržel později, vždy má nějaké důležité zařizování, nebo má ráno obchodní jednání a tak musí být doma brzo, aby se vyspal. Pokud se neustále vymlouvá a spěchá večer domů, je velmi pravděpodobné, že spěchá za netrpělivou manželkou, případně dětmi.

3. Večer vám nezvedá telefon.

Kdykoli mu zavoláte mimo pracovní dobu, tedy ráno a večer, můžete se téměř vsadit, že vám telefon nezvedne a v nejlepším případě odpoví pouze SMS zprávou. Je jasné, že se s vámi nemůže vybavovat, když mu za zády stojí jeho manželka.

4. Nikdy vás nepozve domů.

Pokud spolu randíte už několik týdnů a on vás stále ještě nepozval k sobě domů (pod různými výmluvami), je pravděpodobné, že doma neschovává pouze špinavé ponožky, ale především zbytek své rodiny.

5. Máte divný pocit.

I přesto, že vám tvrdí, že je rozvedený, nebo že se svou ženou žijí odděleně a jsou těsně před rozvodem, vy máte pocit, že něco tak úplně nehraje. Důvěřujte svým instinktům, které jsou často výsledkem souhry nenápadných signálů, které vaše podvědomí vyhodnotí jako podezřelé. A často jsou také prozíravější než naše vědomí.

6. Nepředstavil vás svým kamarádům, ani rodičům.

Normální součástí zdravého vztahu je to, že vás v určité fázi vztahu představí svým přátelům i zbytku rodiny. Pokud se tak nestane ani po několika měsících, musí k tomu mít pádný důvod. A tím bude nejspíš to, že vás potřebuje utajit.

7. Trávíte dovolenou každý zvlášť.

Nejen na dovolenou jezdíte sama, ale sama také slavíte Vánoce, Silvestr a další svátky. Občas se "utrhne" na víkend s vámi (protože ten může doma svést na pracovní povinnosti, nebo pánskou jízdu), ale většinou je příliš zaneprázdněný na to, aby s vámi trávil delší časový úsek.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Svobodní versus ženatí: Jejich top sexuální přání
Test: Jaká jste milenka?
Test: Jakého potřebujete milence?
Proč svobodné ženy přitahují ženatí muži
8 signálů, že vás nikdy nepodvede