Menu
Úvod  › 

Jak oslavit Valentýna doma

Vaše drahá polovička stůně po romantické oslavě Valentýna, ale vy odmítáte vysolit půlku svého platu za předraženou večeři v kýčovitém prostředí? Nasbírejte cenné body, ušetřete peníze a přesuňte se se slavením domů.

Proč byste měli přemlouvat číšníka, aby vám přepustil poslední volný stůl v restauraci plné intenzivně romantických párů, když si můžete svatého Valentýna užít v pohodlí domova? Nepotřebujete žádné speciální podmínky, rezervace ani náklady. Inspirujte se tipy pro domácí oslavu svátku zamilovaných:

Zařiďte si vlastní útulný bar.

Zařiďte si vlastní bar u vás doma a užijte si oblíbených koktejlů. Zásobte se dostatečným množstvím ingrediencí pro přípravu vašeho oblíbeného koktejlu. Podívejte se na internet a najděte si nové recepty na koktejly, které jste ještě nezkoušeli. Koktejlová noc v domácích rekvizitách vás vyjde několikanásobně levněji než v baru a hlavně se poté můžete odkulit rovnou do postele a nedělat si hlavu se sháněním taxíku.

Táboření před krbem

Máte to štěstí, že vlastníte dům s krbem (případně máte kolem sebe někoho, od koho si ho můžete vypůjčit)? Potom máte ideální příležitost vyhovět romantické dušičce vaší drahé polovičky. Vybavte se dostatečným množstvím přikrývek, polštářů, dek a vytvořte před krbem měkké hnízdo. Nezbytnou rekvizitu představuje láhev šampaňského, či pořádná konvice svařeného vína.

Večer svíček

Samozřejmě, že jsou svíčky neskutečně kýčovitou záležitostí a není na nich vůbec nic mužného, ale v ženách (bůhvíproč) vzbuzují nadšení. Nakupte jich dostatečnou zásobu, všechny rozsviťte, rozestavte po obýváku a pusťte nějaký nechutně romantický film. Nečekejte, že vás to bude bavit, ale v průběhu filmu můžete myslet na jiné věci a po něm očekávejte vášnivé finále.

Erotická bojovka

Udělejte pro svou milou erotickou šipkovanou po celém bytě. V každém pokoji bude muset splnit jeden úkol (o charakteru oněch úkolů se není potřeba rozepisovat) a na konci na ní bude čekat odměna v podobě valentýnského dárku.

Privátní hry

Připravte na valentýnský večer jakousi zpověď. Každý z vás napíše na lístečky erotické otázky, na které by rád znal odpověď od svého partnera. Pak je hoďte do krabice a losujte (samozřejmě se vám může stát, že budete muset nahlas odpovědět na otázku, kterou jste sami položili). Jestliže někdo z vás nehodlá odpovědět, musí dát fant. Buďto ve finále skončíte nazí, nebo se dozvíte nové věci o touhách, přáních a intimních tajemstvích toho druhého. Ani jedna z těchto možností není k zahození.

Snídaně do postele

Letošní Valentýn připadá na neděli. Využijte této příležitosti a naservírujte své drahé snídani do postele. I kdyby to měl být jen obyčejný toust se sklenicí džusu, ženy podobná gesta zbožňují a dostanete tak cenné body navíc.

Erotická koupel

Nabídněte jí své služby, coby soukromý lazebník. Připravte jí koupel a pak jí umyjte vlasy šampónem, namydlete celé tělo, umyjte houbou... a pokračujte podle svého uvážení.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Pro muže: Jaké dárky jí koupit k Valentýnu
Erotická masáž: Originální dárek k Valentýnu