Menu
Úvod  › 

6 poloh pro sex v těhotenství

Přes břicho si nevidí, její těhotenství spěje do finále, ale chuť na sex jí neopouští. V jakých polohách můžete provozovat erotiku, abyste neohrozili její zdraví ani dítě? Inspirujte se.

Nejspíš jste si nikdy nemysleli, že byste mohli netoužit po milování se svou partnerkou. Taky jste si asi nikdy nepředstavovali, že se s ní milujete v šestém, sedmém, osmém nebo dokonce devátém měsíci těhotenství. Teď si to nebudete jen představovat, ale i užívat.

1. Bok po boku

Žena leží na zádech, muž na boku s nohama mírně ohnutýma dopředu. Žena položí roznožené nohy na mužovo stehno a ten do ní může z boku proniknout.

2. Lžičky

Partnerka leží na boku zády k vám, s vysazeným zadečkem. Vy kopírujete její křivky. Nebo si může lehnout na bok zády k vám, ale rovně. Vy nadzvihnete její horní nohu a vniknete do ní zezadu. penetrace tak nebude příliš hluboká.

3. Na koníčka

Oblíbená poloha, která se s bříškem nijak nemění. Ležíte na zádech, ona sedí vzpřímeně na vás. Sama tak může rozhodovat, jak hluboká je vaše láska.

4. Na hraně

Tedy na hraně postele. Partnerka leží zády na posteli (případně na stole, je-li to pohodlnější), s nohama spuštěnýma přes okraj. Vy stojíte nebo klečíte, podle výšky podložky. Přidržte jí nohy, ale s citem.

5. Pohodlný posez

Vy sedíte na židli s rovným opěradlem, ona se lehce skloní zády k vám. Můžete ji laskat po těle, ona může rozhodovat o hloubce průniku.

6. Večeře pro dva

Orální sex je jednoduchý, vždy příjemný a bříško tu není na překážku.

(Zdroj: Mal Peachey - Ahoj, tati. Vydalo nakladatelství Jan Melvil.)

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Na co myslí otcové
Rychlé tipy pro novopečené otce
Po porodu: Na co se musí připravit muži
Test pro muže: Máte jít k porodu?