Menu
Úvod  › 

Erotické hry, které oživí váš vztah

Potřebujete oživit svůj vztah? Nabízíme vám erotické hry, které vlijí vašemu vztahu zcela novou energii a vás rozpálí doběla.

Potýkáte se se stereotypem a nudou ve vztahu? Je normální, že po určitém čase si lehce zevšedníte a váš sexuální život není tak žhavý jako v počátečních fázích vašeho vztahu, kdy bylo všechno nové a neznámé. Boj s postelovým stereotypem ale rozhodně není ničím složitým. Inspirujte se erotickými hrami, které vnesou do vaší ložnice původní vzrušení:

Tombola fantazií

Napište na pět papírků pět svých největších sexuálních fantazií a požádejte partnerku, aby udělala to samé. Pak je vložte do misky a jeden z nich vylosujte. Zhasněte světla, dotýkejte se navzájem a povídejte si o vylosované fantazii. Popisujte své představy, mluvte o tom, jak by asi probíhaly ve skutečnosti a možná dospějete i k tomu, že je budete chtít opravdu uskutečnit. Ale i kdyby k tomu nedošlo, erotická konverzace vás zcela jistě patřičně naladí.

Hraní rolí

Hraní určitých rolí je vždy velmi inspirativní, pokud dokážete odhodit své zábrany. Lékař a jeho pacientka, šéf a vnadná sekretářka, nebo přísná učitelka a žák. Nemusíte si pořizovat žádné nákladné rekvizity, stačí, když zapojíte svou fantazii a zinscenujete scénu s erotickým nábojem. Rozhodně nebudete litovat!

Hra na pravdu

Lehněte si na vedle sebe a zahrajte si hru na erotickou hru na pravdu. Pokládejte si navzájem erotické otázky (například jaký byl váš nejvíc vzrušující sexuální zážitek, jaká je vaše sexuální fantazie atd.). Nemusíte odpovídat nutně popravdě. Cílem je naladit se na erotickou vlnu a odpovídat co nejvzrušivěji.

Svlékací poker

Zahrajte si hru svých teenagerských let. Ať už to bude poker, nebo obyčejné prší, v případě prohry musíte vypít panáka a odložit jednu část svého oblečení. I když vám to může znít poněkud triviálně, postupné svlékání podpořené trochou alkoholu vás dokonale vzruší.

Krmení poslepu

Zavažte své partnerce oči a vezměte si k ruce balení oblíbené zmrzliny. Dotýkejte se jejího nahého těla, krmte jí, nebo z ní zmrzlinu slízávejte. Všechno je povolené. Absence vizuálních vjemů nasměruje vaši partnerku více k vnímání vlastního těla a od toho je jen kousek k vzrušení.

Večeře naostro

Pozvěte svou partnerku na večeři a požádejte ji, aby si vzala šaty na nahé tělo bez spodního prádla. Lehká provokace, která nikomu neublíží, vás dokonale naladí, ještě než se dostanete vůbec do postele.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
6 způsobů, jak oživit váš sexuální život
Co o vás vypovídají erotické fantazie
Mýty o sexu, které jsou nesmrtelné
Test: Pravda a mýty o sexu
Nejerotičtější filmy historie