Menu
Úvod  › 

5 signálů, že jste narazila na playboye

Přísahá vám věčnou lásku a tvrdí, že jste žena, kterou celý život hledal, ale jak poznáte, že je to skutečně pravda a nenarazila jste na protřelého proutníka?!

Když Lucie nastoupila do nového zaměstnání, téměř okamžitě se jí začal dvořit, Libor: "Neustále mě někam zval, skládal mi komplimenty, pronášel dvojsmyslné poznámky. Samozřejmě mi to lichotilo tím spíš, že šlo o pohledného chlapa. Kolegyně mě před ním varovaly s tím, že jde o vyhlášeného holkaře, který sbírá jen zářezy na pažbě, ale myslela jsem si, že mi jen závidí. Jeho zájem trval přesně do té doby, než jsem se s ním poprvé vyspala. Pak už to šlo rapidně z kopce, sice jsme spolu spali ještě párkrát, ale nestálo to za nic a v podstatě mi přišlo, že čeká jen na příležitost, aby se mě zbavil. Pak jsem ho začala potkávat na obědě s mladou stážistkou a bylo mi rázem všechno jasné. Štve mě, že jsem byla jen jedna z řady, ale teď už s tím bohužel nemůžu nic udělat," říká šestadvacetiletá Lucie.

Proutníků, kteří se vás snaží uhnat jen do postele, aby se mohli pochlubit dalším exemplářem, jsou přirozeně spousty. Jde jen o to, abyste se je naučila včas rozpoznat a nesedla jim na jejich sladké řečičky. Tady jsou základní signály playboyů, při kterých by se vám měla rozblikat červená kontrolka:

1. Nemůže se pochlubit žádným dlouhým vztahem.

Láme vás na skleničku, omotává sladkými řečičkami a je nad slunce jasné, že to se ženami umí. Když se ale zajímáte o jeho předchozí vztahy, dozvídáte se samé mlhavé odpovědi, nebo z něj po čase vypadne, že jeho nejdelší vztah trval dva měsíce. Samozřejmě, že existují smolaři, kteří zkrátka nemohou narazit na tu pravou, ale pokud se chová jako protřelý znalec žen a přitom nikdy s žádnou pořádně nechodil, je mnohem pravděpodobnější, že před sebou máte zdařilý exemplář playboye.

2. Sex je sportovní výkon.

Celý váš vztah spěje jednoznačně do jediného bodu a tím je sex. Jakmile vás dostane do postele, začíná pro něj sportovní klání, ve kterém je zvyklý za každou cenu zvítězit. V praxi to vypadá tak, že se na vás snaží aplikovat co nejvíc poloh, metod a technik, abyste mohla patřičně ocenit jeho bohaté zkušenosti. Když potom dospěje do vítězného finále (přirozeně svého), vyžaduje bouřlivé ovace a projevy uznání. Vaše city, pocity, nebo očekávání romantického rána ho absolutně nezajímají a míjí.

3. Když mluvíte o sobě, nudí se.

Zkuste s ním zapříst konverzaci o sobě a o svých zájmech a můžete se vsadit, že se mu začnou klížit oči a bude zívat nudou. Jediná situace, kdy je ochotný předstírat svůj zájem o vás, je ta, kdy vás balí. Jinak ho, kromě sexu, zajímá už jen jediné téma: on sám. Zkuste zabrousit do osobnějších témat, která se týkají vás osobně a sledujte jeho reakci. Nezájem a nuda skutečně nejsou nadějným ukazatelem.

4. Hází prázdnými sliby.

Zahrnuje vás prázdnými sliby, které nemůže nikdy splnit? Vezměte nohy na ramena, když vám velkohubě slibuje luxusní dovolenou, drahého sporťáka, nebo zařízení prominentního zaměstnání, na které ani zdaleka nemá konexe. Chce na vás jen zapůsobit.

5. Tlačí vás do sexu.

Uvědomte si, že sex je to hlavní a v podstatě i jediné, o co mu jde. Nechce poznávat vaši duši, nestojí o romantické schůzky, chce vás mít ve své posteli a bude se vás do ní snažit dostat všemožnými způsoby. Ať už pomocí slibů, citového vydírání, ultimát, nebo hecování. Právě hecování, kdy si z vás jakoby v legraci utahuje, vyzvihuje vaši nezkušenost a podobně, je u žen často podceňované. Snadno se nechají dostat do situace, kdy svému partnerovi chtějí něco dokázat. Tato rovnice je však jednoduchá: pokud o vás skutečně stojí, nebude vás do sexu tlačit.!

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
10 důvodů, proč jsou ženy nevěrné
Nejhorší rady, jakými se můžete řídit na rande
Recept na štastný vztah? Vaši bývalí!