Menu
Úvod  › 

Nejhorší výmluvy, které ženy používají při sexu

Jsem moc unavená, bolí mě hlava, nemám na sex chuť. Představujeme vám pětici nejhorších výmluv, které ženy používají, když se nechtějí milovat, i důvody, proč byste s nimi měla přestat.

Trvá to od sedmi do třinácti minut, ale přesto ženy často tvrdí, že na sex nemají čas, energii, náladu, nebo že je bolí hlava. Následujících pět výmluv patří v okamžiku, kdy vám váš drahý začne dělat milostné návrhy, mezi nejhorší. Zapomeňte na ně!

1. výmluva: "Jsem příliš unavená."

Výmluva na nedostatek energie je jednou z nejčastějších, které ženy vůbec používají. Je samozřejmé, že po celodenním kolotoči v práci i rodině se večer cítíte vyčerpaná a vymačkaná jako citrón. Na druhou stranu neexistuje lepší způsob, jak si dobít baterky, než je sex. Sex snižuje hladinu stresu, pomáhá proti únavě a dodá vám energii. Až se příští budete cítit unavená, nepoužívejte to jako výmluvu proti sexu, raději jej udělejte.

2. výmluva: "Nemám čas."

I kdybyste měla na práci čtyři miliony úkolů, na sex potřebujete jen několik minut, které najdete i v tom nejnabitějším programu na světě. Všechno je pouze otázkou stanovení si priorit a pokud se domníváte, že váš partner ocení více než sex vytřenou podlahu nebo umytá okna, velmi se pletete. A zkuste se do toho zaposlouchat; jde o nejméně sexy argument, který si dokážete představit.

3. výmluva: "Mám příšerné tělo."

Skuhráte, že máte úděsná stehna, příšerný zadek, povislá prsa a obrovské břicho? Prozradíme vám tajemství: pokud se s vámi chce váš drahý milovat, velmi pravděpodobně si to nemyslí. Čím více mu to ale budete opakovat, tím víc bude mít pocit, že je to skutečně pravda. Místo toho, abyste se na stěžovala na svou celulitidu, raději si jděte zaběhat a potom se vrhněte po hlavě do vášnivého milování.

4. výmluva: "Bolí mě hlava."

Neexistuje banálnější výmluva, kterou ženy používají, pokud nemají chuť na erotické hrátky. Ale ani v případě, že máte skutečnou migrénu, není důvod, proč kvůli tomu sex odkládat. Výzkumy ukázaly, že orgasmus při sexu má tišící účinky a působí proti bolesti. Explicitně řečeno; když se pomilujete, vaše bolest hlavy zmizí, nebo se alespoň zmírní. A rozhodně se jedná o zdravější a příjemnější metodu než sklenici vody s aspirinem.

5. výmluva: "Nemám náladu."

Nemůžete vědět, zda máte nebo nemáte na sex náladu až do okamžiku, kdy to zkusíte. Dotek nahé kůže na nahou kůži totiž produkuje hormony, které jsou zodpovědné za pohlavní vzrušení. Nechte se hýčkat a hladit a berte předehru jako druh relaxu. Možná budete sama překvapena, jak rychle se sexuální touha dostaví.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Test: Jaká je vaše sexuální osobnost?
Co na svém těle nesnášíte a muži to milují
Pravidla nezávazného vztahu
Co si muži myslí o vašem spodním prádle
7 poloh, které muži při sexu milují