Menu
Úvod  › 

20 lidí, které můžete nenávidět

Zapomeňte na mírumilovné řeči o tom, že byste měla milovat všechny lidi světa. Následujících dvacet lidí můžete nenávidět skutečně intenzivně.

1. Kadeřníka, který si váš požadavek: "Zkrátit o centimetr," překládá jako: "Toužím vypadat podobně jako Britney Spears, když jí přeskočilo a oholila si hlavu."

2. Muže, který vás pozve na luxusní večeři a ve finále zjistí, že má málo (nebo vůbec žádné) peněz.

3. Nakupující, kteří si nápis nad pokladnou: "Maximálně pět položek" vykládají jako: "Zaplň košík do posledního milimetru a pak přijeď sem."

4. Bezpohlavní hlas, který vám už deset minut opakuje: "Naši operátoři právě mluví se zákazníky, kteří se dovolali před vámi. Jste.... osmnáctí v pořadí."

5. Blonďatou bohyni ze solárka, která má dokonale vysoustruženou postavu.

6. Kohokoli, kdo tvrdí, že všechno, co dělá, dělá rád a na sto padesát procent.

7. Volajícího, který se nepředstaví a zavěsí.

8. Herce, kterého jste doposud měla ráda, a který se vám v reklamě snaží prodat pojištění či prášek na praní. Možná herectví opravdu málo nese, ale...

9. Lidi, kteří neustále fňukají, jak je všechno drahé, vypočítávají, na co všechno nemají a nezapomenou dodat, že všichni bohatí si stejně nakradli.

10. Lidi, kteří zahlcují vaši zeď na Facebooku poznámkami o každém činu, kterého se dopustili. Je sice super, že si právě dali k obědu špenát, ale proč to proboha musí vědět všech jejich čtyři sta známých?

11. Vaší vychrtlou kamarádku, která si odmítne dát v restauraci dezert, protože je moc tlustá, a pak vyluxuje půlku vašeho talíře.

12. Bankovní úřednici, která vám s kamenným obličejem oznamuje, že vaše kreditka není porouchaná, ale že jste v zimních slevách vyčerpala i svůj kontokorent.

13. Prodavače párku v rohlíku, který vám hořčici do rohlíku vstříkne tak, že si spolehlivě zašpiníte všechno, co máte na sobě.

14. Vlezlé pojišťovací agenty.

15. Taxikáře, který se vám začne svěřovat se svými soukromými problémy, ve stejném okamžiku, kdy nastoupíte po mejdanu do jeho auta.

16. Svého partnera, který právě onemocněl "rýmičkou."

17. Nesympatickou ženštinu, která vám v obchodě sáhne přes rameno a vyfoukne vám poslední šaty ve vaší velikosti.

18. Cestujícího v ranním metru, který vám čte přes rameno noviny a dává vám zblízka pocítit sílu svých špatně vyčištěných úst.

19. Kohokoli z vašich příbuzných, kdo se vás zeptá, kdy už se budete vdávat.

20. Patologické optimisty, kteří vás neustále poučují, že se na život musíte dívat z té lepší stránky.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Bleskový test: Je pro vás ten pravý?
6 znamení, že nebude stát v posteli za nic
10 způsobů, jak nezemřít předčasně