Menu
Úvod  › 

Recepty na top vyprošťováky

Recepty na vyproťováky se vám budou určitě hodit. Tu a tam se stává, že člověk propadne bujaré oslavě natolik, že si na druhý den toho moc nepamatuje, ale co ví naprosto s jistotou, že je mu hodně špatně. Pro tyto případy existují naštěstí tzv. vyprošťováky, které dokáží člověku ulevit a zmírnit jeho trápení. Nebojte se, víme, že poslední po čem toužíte je stát hodinu u sporáku. Recepty to budou snadné a rychlé.

Kuřecí vývar

Mnoho lidí nemá na jídlo absolutně pomyšlení. Nicméně kuřecí vývar (může být i hovězí) je jedním z mála jídel, které člověk snese. Lepší je, když máte vývar připravený předem. Případně se najde dobrá duše, která vám jej připraví. Stačí vložit do kastrůlku kuřecí maso (je fuk, která část kuřete to bude), vodu, sůl, trošku pepře a povařit. Pokud snesete zeleninu, přidejte i zeleninu, ale nemusí být. Jakmile je maso měkké, oberte jej, naházejte do polévky a rozklepněte do ní vajíčko. To je další surovina, která je výtečná po opici.

Zdroj:Vyprošťováky

Tuňákový sendvič

Jednoduché a výtečné jídlo, rychlé na přípravu. Což asi v takovém případě oceníte. Stačí namazat toastový chléb jemně máslem - pouze zalepit dírky, jak se praví. Potom nanést tuňáka z konzervy a přiklopit druhou namazanou půlkou chleba. K tomu přikusujte kyselou okurku. Toto jídlo vám zaručeně dodá energii a sílu.

Míchaná vejce

Vejce obsahuje mnoho výživných látek, které vaše tělo nyní uvítá. Navíc patří k těm jídlům, které nedráždí žaludek, ale naopak. Stačí si rozklepnout potřebné množství na pánvičku, kde jste předně roztopili kousek másla. Osolit, jemně opepřit a sníst s krajícem chleba.

Šumivý vitamín

Ať už si připravíte jakékoliv jídlo, připravte si rovnou i šumivý vitamín. Ideálně multivitamin. Tělo je vyčerpané a potřebuje doplnit zásoby vitamínů - především céčko. Stává se, že lidé po opici i často onemocní. Protože jim taková opice zamává s již tak oslabenou imunitou.


Další články k tématu: Recepty